• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Jaime Aliseda González | Grup 4 Primavera 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Jaime Aliseda González
Nom: Jaime Aliseda González
Any: 1990
Alçada: 183 cm
Pes: 76 kg
Dorsal: 9
Posició: Davanters
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dijous, 28.03.2019 Sollermar 5 - 2 Sampol 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 04.04.2019 Sampol 2 - 7 Cholísimos 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 11.04.2019 Logitravel 5 - 0 Sampol 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 25.04.2019 Sampol 1 - 2 Celta de Vino 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 02.05.2019 Sampol 2 - 1 FC Pique Blinders 3 1 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 09.05.2019 Sampol 2 - 4 Yates Mallorca 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 23.05.2019 Sampol 6 - 2 Shakespeare 0 0 0 1 0 0 0 0 0
Dijous, 30.05.2019 Morcillas de Burgos 0 - 0 Sampol 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 06.06.2019 Sampol 1 - 7 Instalaciones Sapesa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 13.06.2019 Percutanos FC 6 - 1 Sampol 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 17.06.2019 2 - 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 26.06.2019 4 - 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 7 3 0 1 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2019 Sampol 8 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 Sampol 12 8 3 0 1 0 0 0 0 0 0
Tardor 2018-2019 Sampol 10 2 4 0 1 0 0 0 1 0 0
Total 30 10 8 0 3 0 0 0 1 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 Sampol Davanters
Grup 4 Primavera 2019 Primavera 2019 Sampol Davanters
Grup 5 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Sampol Davanters

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final