• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Nicolás Pérez de la Mora | Grup 5 Tardor 2018-2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Nicolás Pérez de la Mora
Nom: Nicolás Pérez de la Mora
Any: 1987
Alçada: 183 cm
Pes: 90 kg
Dorsal: 1
Posició: Porters
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Divendres, 23.11.2018 BdP F.C. 5 - 2 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Divendres, 30.11.2018 Sampol 2 - 4 Dream Team 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Divendres, 14.12.2018 Sampol 1 - 0 Sapos FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 19.12.2018 Sampol 2 - 1 Sobre Claque 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Divendres, 11.01.2019 Sampol 2 - 3 El Colmadito 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Divendres, 18.01.2019 Dream Team 4 - 1 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Divendres, 25.01.2019 Sampol 0 - 1 BdP F.C. 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Divendres, 01.02.2019 El Colmadito 5 - 3 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Divendres, 08.02.2019 Sobre Claque 2 - 2 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 3 0 0 0 7 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Tardor 2018-2019 Sampol 9 3 0 0 0 7 2.33 0 0 0 0
Primavera 2019 Sampol 12 6 0 0 0 52 4.33 0 2 0 0
Estiu 2019 Sampol 8 1 0 0 0 38 4.75 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Sampol 10 2 0 0 0 39 3.9 0 0 0 0
Primavera 2020 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 39 12 0 0 0 136 4.12 0 2 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 5 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Sampol Porters
Grup 4 Primavera 2019 Primavera 2019 Sampol Porters
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 Sampol Porters
Grup 3 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Sampol Porters
Grup 3 Primavera 2020 Primavera 2020 Sampol Porters

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals