• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Dades personals

Fotografia de Antonio Almansa Ballesteros
Nom: Antonio Almansa Ballesteros
Any: 1984
Dorsal: 1
Posició: Porters

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dilluns, 09.07.2018 Ataskin F.C. 1 - 4 La Roja 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dilluns, 16.07.2018 Bar Cine Club Carlos 1 - 0 La Roja 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dilluns, 23.07.2018 La Roja 2 - 3 U.D. Delicatessen 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Dilluns, 03.09.2018 Tapaybirra C.F. 3 - 6 La Roja 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Dilluns, 17.09.2018 Aluminios Sanz 5 - 1 La Roja 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Dilluns, 24.09.2018 La Roja 0 - 4 Inmo 83 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Dimarts, 25.09.2018 La Roja 4 - 1 Habitissimo United 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dilluns, 01.10.2018 Cabras FC 3 - 0 La Roja 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Dilluns, 08.10.2018 La Roja 2 - 1 Ice Wave FC 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dimecres, 17.10.2018 3 - 4 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Dimarts, 30.10.2018 1 - 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Partits totals 0 0 0 0 26 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2018 La Roja 11 0 0 0 0 26 2.36 0 0 0 0
Estiu 2019 La Roja 8 0 0 0 0 15 1.88 0 0 0 0
Primavera 2018 La Roja 6 0 0 0 0 2 0.33 0 0 0 0
Primavera 2019 La Roja 8 0 0 0 0 22 2.75 0 0 0 0
Tardor 2018-2019 La Roja 13 4 0 0 0 27 2.08 0 1 0 0
Tardor 2019-2020 La Roja 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2015 La Roja 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 46 4 0 0 0 92 2 0 1 0 0

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final