• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Dades personals

Fotografia de Gabriel Roca Martínez
Nom: Gabriel Roca Martínez
Any: 1980
Alçada: 183 cm
Dorsal: 13
Posició: Defenses
Peu dominant: Esquerrà

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 4 Estiu 2018 Estiu 2018 Morcillas de Burgos Migcampistes
Grup 4 Estiu 2019 Estiu 2019 Morcillas de Burgos Migcampistes
Grup 4 Primavera 2018 Primavera 2018 Morcillas de Burgos Migcampistes
Grup 4 Primavera 2019 Primavera 2019 Morcillas de Burgos Migcampistes
Grup 4 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Morcillas de Burgos Migcampistes
Grup 4 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Morcillas de Burgos Migcampistes
Grup 5 Tardor 09-10 Tardor 2009-2010 Bar Es Cantonet Porters
Grup 4 Estiu 2012 Estiu 2012 Morcillas de Burgos Defenses
Grup 3 Tardor 2012-2013 Tardor 2012-2013 Morcillas de Burgos Defenses
Grup 3 Primavera 2013 Primavera 2013 Morcillas de Burgos Migcampistes
Grup 3 Estiu 2013 Estiu 2013 Morcillas de Burgos Migcampistes
Grup 4 Tardor 13-14 Tardor 2013-2014 Morcillas de Burgos Migcampistes
Grup 4 Primavera 2014 Primavera 2014 Morcillas de Burgos Migcampistes
Grup 4 Estiu 2015 Estiu 2015 Morcillas de Burgos Defenses
Grup 4 Tardor 2015-16 Tardor 2015-2016 Morcillas de Burgos Defenses
Grup 4 Primavera 2016 Primavera 2016 Morcillas de Burgos Defenses
Grup 4 Estiu 2016 Estiu 2016 Morcillas de Burgos Migcampistes
Grup 4 Tardor 2016-17 Tardor 2016-2017 Morcillas de Burgos Migcampistes
Grup 4 Primavera 2017 Primavera 2017 Morcillas de Burgos Migcampistes
Grup 4 Estiu 2017 Estiu 2017 Morcillas de Burgos Migcampistes
Grup 4 Tardor 2017-2018 Tardor 2017-2018 Morcillas de Burgos Migcampistes

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final