• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Dades personals

Fotografia de Lorenzo 'Llorenç' Ramis Munar
Nom: Lorenzo 'Llorenç' Ramis Munar
Conegut com: Llorenç
Any: 1993
Alçada: 181 cm
Pes: 73 kg
Dorsal: 4
Posició: Migcampistes
Peu dominant: Dretà

Palmarès


Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimarts, 20.10.2015 Bar Cine Club Carlos 3 - 2 La Roja 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dimarts, 27.10.2015 La Roja 1 - 2 Inmo 83 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 10.11.2015 Aluminios Morales 3 - 2 La Roja 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 24.11.2015 Estrella Coja 2.0 4 - 3 La Roja 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 15.12.2015 Ponso's 1 - 1 La Roja 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 26.01.2016 1 - 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 0 0 0 0 0 0 1 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 2 Estiu 2013 Estiu 2013 La Roja Migcampistes
Grup 2 Primavera 2014 Primavera 2014 La Roja Migcampistes
Grup 2 Estiu 2014 Estiu 2014 La Roja Migcampistes
Play-off 3a Primavera 2015 Primavera 2015 La Roja Migcampistes
Play-off 1a Estiu 2015 Estiu 2015 La Roja Migcampistes
Grup 2 Tardor 2015-16 Tardor 2015-2016 La Roja Migcampistes
Grup 1 Primavera 2016 Primavera 2016 La Roja Migcampistes
Play-Off 3a Estiu 2016 Estiu 2016 La Roja Migcampistes
Grup 3 Tardor 2016-17 Tardor 2016-2017 La Roja Migcampistes
Grup 2 Primavera 2017 Primavera 2017 La Roja Migcampistes

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final