• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Prèvia del partit: Real MTR - 500 millas | Grup 2 Primavera 2019
Print 

 
Real MTR contra 500 millas

Detalls del partit

Data del partit: Dimarts, 21. Maig 2019
Hora del partit: 22:00 h
 

Cara a cara

Real MTR Estadístiques 500 millas
57,40% Probabilitats 42,61%
1 Classificació actual 2
11 Partits 11
8/1/2 G/E/P (Total) 7/1/3
4/1/1 G/E/P (Casa) 4/0/1
4/0/1 G/E/P (Fora) 3/1/2
25 Punts 22
46 : 15 Gols 24 : 12
31 Diferència 12
Real MTR - Songo City 6:0 Millor resultat a casa 500 millas - Steauadegrifo FC 8:0
Real MTR - Ponso's 2:4 Pitjor resultat a casa 500 millas - Pet's Place 0:3
Ultimate Team - Real MTR 1:8 Millor resultat a fora Habitissimo United - 500 millas 1:4
GD Rehabilitaciones - Real MTR 1:0 Pitjor resultat a fora Jardines Jasa FC - 500 millas 4:0


Històric de partits

Grup 3 Tardor 2017-2018
1 Dimecres, 15 Novembre 2017 21:00 500 millas - Real MTR 3 - 5
Grup 3 Tardor 2016-17
3 Dimecres, 16 Novembre 2016 22:00 500 millas - Real MTR 1 - 2
Grup 3 Estiu 2016
10 Dimecres, 21 Setembre 2016 21:00 500 millas - Real MTR 0 - 5
Grup 3 Primavera 2017
11 Dimecres, 31 Maig 2017 20:00 500 millas - Real MTR 2 - 2
Grup 3 Estiu 2017
7 Dimecres, 13 Setembre 2017 20:00 500 millas - Real MTR 1 - 2
Grup 3 Estiu 2018
6 Dimecres, 12 Setembre 2018 21:00 500 millas - Real MTR 2 - 2
Grup 2 Tardor 2018-2019
8 Dimarts, 22 Gener 2019 22:00 500 millas - Real MTR 4 - 3
Play-Off 1a Tardor 18-19
2 Dijous, 07 Març 2019 21:00 Real MTR - 500 millas 4 - 1
Grup 2 Primavera 2019
8 Dimarts, 21 Maig 2019 22:00 Real MTR - 500 millas 3 - 0
Play-Off 1a Primavera 2019
2 Dijous, 27 Juny 2019 21:00 500 millas - Real MTR 1 - 3

Sancionats

Primavera 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Santiago L. Bosero Gómez U.D. Delicatessen 1 Final i 3r i 4t Classificat
Miquel Carrió Adrover AC MILÁN 90 1 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Martínez Sánchez H2a Uniformes 1 Final i 3r i 4t Classificat
Cristian Mesa López Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
Jose Antonio Ríos Huete H2a Uniformes 1 Final i 3r i 4t Classificat
Jordi T. Vila Pantzikis La Frontera 3 Final i 3r i 4t Classificat