• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Prèvia del partit: La Roja - Cabras FC | Grup 1 Primavera 2019
Print 

 
La Roja contra Cabras FC

Detalls del partit

Data del partit: Dilluns, 13. Maig 2019
Hora del partit: 21:00 h
 

Cara a cara

La Roja Estadístiques Cabras FC
50,61% Probabilitats 49,39%
6 Classificació actual 4
11 Partits 11
5/2/4 G/E/P (Total) 6/1/4
2/1/2 G/E/P (Casa) 2/1/1
3/1/2 G/E/P (Fora) 4/0/3
17 Punts 19
37 : 29 Gols 25 : 26
8 Diferència -1
La Roja - Impresrapit G.P. 5:1 Millor resultat a casa Cabras FC - Sobre Claque 5:3
La Roja - Aluminios Sanz 0:7 Pitjor resultat a casa Cabras FC - Cans Vells 1:2
Elefantes FC - La Roja 1:6 Millor resultat a fora Bar Cine Club Carlos - Cabras FC 2:4
AC MILÁN 90 - La Roja 3:2 Pitjor resultat a fora La Tremenda - Cabras FC 7:0


Històric de partits

Grup 1 Tardor 2017-2018
1 Dilluns, 13 Novembre 2017 20:00 Cabras FC - La Roja 2 - 2
Grup 1 Primavera 2015
11 Dilluns, 04 Maig 2015 21:00 Cabras FC - La Roja 4 - 3
Grup 1 Estiu 2015
6 Dilluns, 13 Juliol 2015 22:00 La Roja - Cabras FC 3 - 2
Grup 1 Primavera 2016
1 Dilluns, 15 Febrer 2016 21:00 La Roja - Cabras FC 1 - 1
Grup 1 Estiu 2016
1 Dilluns, 20 Juny 2016 22:00 La Roja - Cabras FC 2 - 4
Grup 1 Estiu 2017
6 Dilluns, 04 Setembre 2017 20:00 Cabras FC - La Roja 2 - 3
Grup 1 Primavera 2018
6 Dilluns, 30 abril 2018 22:00 La Roja - Cabras FC 1 - 1
Grup 1 Estiu 2018
10 Dilluns, 01 Octubre 2018 20:00 Cabras FC - La Roja 3 - 0
Grup 1 Tardor 2018-2019
3 Dilluns, 03 Desembre 2018 20:00 Cabras FC - La Roja 3 - 3
Grup 1 Primavera 2019
7 Dilluns, 13 Maig 2019 21:00 La Roja - Cabras FC 2 - 3

Sancionats

Primavera 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Santiago L. Bosero Gómez U.D. Delicatessen 1 Final i 3r i 4t Classificat
Miquel Carrió Adrover AC MILÁN 90 1 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Martínez Sánchez H2a Uniformes 1 Final i 3r i 4t Classificat
Cristian Mesa López Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
Jose Antonio Ríos Huete H2a Uniformes 1 Final i 3r i 4t Classificat
Jordi T. Vila Pantzikis La Frontera 3 Final i 3r i 4t Classificat