• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print
Matchday: Jornada 6
Date: Dijous, 19 Setembre 2019 Time: 20:00 Playground: Season: Estiu 2019
Referee:
Logitravel Celta de Vino
TNumberPlayerGoalsPts
Alberto Pérez Salas
Luis Ramiro Gomila Larrañaga
Alejandro Ruiz Escudero
1José Luis Oliver Tonelli
1Sebastián Grisales Zuleta
2Antonio Lliteras Artero
3Alejandro Jesús Álvarez Karlsson
4Alex Juan López3
5Daniel Ramírez Sánchez
6Juan Marí Nadal
7Antonio Mena Ladron de Guevara
8Bartolomé Moranta Pizà3
9Julio López Rodríguez (CAP)
10Fco. José Llabrés Estrany (CAP)31
11Marcos de Haro López
12Ernesto García Morro
13Joan Guillermo Castillo Alemany
14Francisco Javier Martínez Gallardo
15Jorge Bestard Salas
16Gabriel Alemany Sánchez
25Adrián Abraham Rivero
27Julio Antonio Frías Pazos
28Eric Juan López
TNumberPlayerGoalsPts
José Luís Ruíz Navarro
0Sebastián González Riera
0José María Ferriol Gili
0Pablo Sampol da Costa
1Pascual Garrido Cobo
2José Andrés Cifuentes Ródenas
3Julio Belmonte Cuenca
4Daniel Gil González
5Fco. Javier Gallego Muñoz
6Miguel Ángel Hinojosa Borrás
7Antonio Garrido Cobo (CAP)
8Alberto Martínez Uribe
9Joaquín Arbildi Martínez
10Álvaro Martín Olmos22
11David Vives Coll
12Juan Manuel Esteban Urbano
13José Ramón Blanco Castaño
14Daniel Muñoz López
20J. Alejandro Garrido Cobo
25Pablo Javier Carrizo
28Alejandro García Nadal
81Otman Saidi Elaour
82Gabriel Terrasa Cantallops
6     Results 2    
Number Team Notice Y Y/R R Aggr
14 Logitravel Falta X  
82 Celta de Vino Falta X  
 
 
 
 
 
_________________
Capitan
_________________
Referee
_________________
Capitan

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final