• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print
Matchday: Jornada 9
Date: Dijous, 30 Maig 2019 Time: 22:00 Playground: Season: Primavera 2019
Referee:
Morcillas de Burgos Sampol
TNumberPlayerGoalsPts
Rubén Olmo Gilabert
1Jesús García Salva2
2Juan A. Femenia Salvà
3Pedro Morro Estarellas (CAP)
4Miquel Gomila Lladó
5Sebastien M. A. Pierre Lasternas
6Vicente Lirola Machado
7David Ronquete Blanco
8Gabriel Roca Martínez
10Ignacio Lewin Ruiz (CAP)
11Cristóbal Guerrero Botella
14Baptiste Moure
15Alejandro Martín Rúa
16Andoni Rodríguez Domínguez
18Pedro Tomás Bergas
19Alejandro Valenzuela Oliver
20Francis García Segura
21Miguel Ochogavia Márquez
23Matias Ezequiel Calvo Manazza
25Daniel Brunner
27Sergio Ruiz Halpern
30Samer-Rafaat Al-Ismail Calderón
69Pedro Echeveste de Miguel
80Marcos J. Llorente Downes
TNumberPlayerGoalsPts
Jaume Gomila Rosselló
Juan Antonio Navarro Sampol
1Nicolás Pérez de la Mora3
2Mauricio Andrés Parra Velasquez
3Bartomeu Adrover Gallego
4Diego Rafael Peña Fernández
5Marc Muñoz Andreu
7Antoni Servera Llull
8Óscar Francisco Seoane Rodríguez
9Jaime Aliseda González (CAP)1
10Christian Anas Reyes Guessous (CAP)
11José Manuel Vila Martínez
12Pawel Michal Kresimon
13Jaume Payeras Nicolau
14Carlos Sánchez Ferrer
20Miquel Torrens Vidal
21Daniel Carrasco García
23José Antonio González de la Morena
24Frederic A. Decuyper Bartolomé
32Vicente Casanovas Morales
0     Results 0    
Number Team Notice Y Y/R R Aggr
 
 
 
 
 
 
 
_________________
Capitan
_________________
Referee
_________________
Capitan

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final