Print 

Dimarts, 20-03-2018 - Jornada 1
1 20:00 h Jardines Jasa FC
3-2
Yo no he Seedorf ACTA report
1 20:00 h Son Espartanes
1-7
Feeling Home ACTA report
1 21:00 h Ponso's
3-1
Pet's Place ACTA report
1 21:00 h Bar Cine Club Carlos
2-2
Sanudiet ACTA report
Dimecres, 02-05-2018 - Jornada 1
1 21:00 h UD La Palmas
0-3
Roulette ACTA report
Dimarts, 27-03-2018 - Jornada 2
2 20:00 h Yo no he Seedorf
0-4
Ponso's ACTA report
2 21:00 h Sanudiet
11-0
Son Espartanes ACTA report
2 21:00 h Pet's Place
1-1
Bar Cine Club Carlos ACTA report
2 22:00 h Feeling Home
1-3
UD La Palmas ACTA report
Dijous, 03-05-2018 - Jornada 2
2 21:00 h Maricel F.C.
1-3
Jardines Jasa FC ACTA report
Dimarts, 03-04-2018 - Jornada 3
3 20:00 h Roulette
2-6
Feeling Home ACTA report
3 20:00 h Ponso's
3-0
Maricel F.C. ACTA report
3 21:00 h Bar Cine Club Carlos
3-2
Yo no he Seedorf ACTA report
3 21:00 h Son Espartanes
2-4
Pet's Place ACTA report
3 22:00 h UD La Palmas
0-3
Sanudiet ACTA report
Dimarts, 10-04-2018 - Jornada 4
4 20:00 h Jardines Jasa FC
2-1
Ponso's ACTA report
4 20:00 h Maricel F.C.
2-7
Bar Cine Club Carlos ACTA report
4 21:00 h Sanudiet
2-3
Roulette ACTA report
4 21:00 h Yo no he Seedorf
5-2
Son Espartanes ACTA report
4 22:00 h Pet's Place
2-1
UD La Palmas ACTA report
Dimarts, 17-04-2018 - Jornada 5
5 20:00 h Son Espartanes
2-3
Maricel F.C. ACTA report
5 21:00 h Feeling Home
1-5
Sanudiet ACTA report
5 21:00 h Bar Cine Club Carlos
0-8
Jardines Jasa FC ACTA report
5 22:00 h Roulette
3-2
Pet's Place ACTA report
5 22:00 h UD La Palmas
0-1
Yo no he Seedorf ACTA report
Dimarts, 24-04-2018 - Jornada 6
6 20:00 h Jardines Jasa FC
2-2
Son Espartanes ACTA report
6 20:00 h Yo no he Seedorf
1-2
Roulette ACTA report
6 21:00 h Ponso's
2-4
Bar Cine Club Carlos ACTA report
6 21:00 h Pet's Place
2-2
Feeling Home ACTA report
6 22:00 h Maricel F.C.
0-0
UD La Palmas ACTA report
Dimarts, 08-05-2018 - Jornada 7
7 20:00 h Maricel F.C.
2-1
Feeling Home ACTA report
7 21:00 h Bar Cine Club Carlos
2-1
Son Espartanes ACTA report
7 21:00 h Jardines Jasa FC
1-4
Roulette ACTA report
7 22:00 h Yo no he Seedorf
2-5
Sanudiet ACTA report
7 22:00 h Ponso's
3-1
UD La Palmas ACTA report
Dimarts, 15-05-2018 - Jornada 8
8 20:00 h Roulette
1-4
Ponso's ACTA report
8 20:00 h Feeling Home
2-1
Jardines Jasa FC ACTA report
8 21:00 h Pet's Place
3-5
Yo no he Seedorf ACTA report
8 21:00 h Sanudiet
3-0
Maricel F.C. ACTA report
8 22:00 h UD La Palmas
1-3
Bar Cine Club Carlos ACTA report
Dimarts, 22-05-2018 - Jornada 9
9 20:00 h Maricel F.C.
-
Pet's Place Prèvia del partitACTA report
9 20:00 h Ponso's
-
Feeling Home Prèvia del partitACTA report
9 21:00 h Bar Cine Club Carlos
-
Roulette Prèvia del partitACTA report
9 21:00 h Jardines Jasa FC
-
Sanudiet Prèvia del partitACTA report
9 22:00 h Son Espartanes
-
UD La Palmas Prèvia del partitACTA report
Dimarts, 29-05-2018 - Jornada 10
10 20:00 h Yo no he Seedorf
-
Maricel F.C. Prèvia del partitACTA report
10 20:00 h Feeling Home
-
Bar Cine Club Carlos Prèvia del partitACTA report
10 21:00 h Roulette
-
Son Espartanes Prèvia del partitACTA report
10 21:00 h Sanudiet
-
Ponso's Prèvia del partitACTA report
10 22:00 h Pet's Place
-
Jardines Jasa FC Prèvia del partitACTA report
Dimarts, 05-06-2018 - Jornada 11
11 20:00 h Feeling Home
-
Yo no he Seedorf Prèvia del partitACTA report
11 20:00 h Roulette
-
Maricel F.C. Prèvia del partitACTA report
11 21:00 h Sanudiet
-
Pet's Place Prèvia del partitACTA report
11 21:00 h Son Espartanes
-
Ponso's Prèvia del partitACTA report
11 22:00 h UD La Palmas
-
Jardines Jasa FC Prèvia del partitACTA report