Print 

Dimecres, 21-11-2018 - Jornada 1
1 20:00 h CSI-F Futsal
0-3
F.C. Sa Goleta ACTA report
1 20:00 h Roulette
2-2
Estrellados ACTA report
1 21:00 h Son Espartanes
1-4
H2a Uniformes ACTA report
1 22:00 h Avante, centro de día
8-1
La Frontera ACTA report
1 22:00 h U.D. Delicatessen
6-1
Atlètic Ciutat ACTA report
Dimecres, 28-11-2018 - Jornada 2
2 20:00 h F.C. Sa Goleta
2-4
Avante, centro de día ACTA report
2 20:00 h H2a Uniformes
1-1
Roulette ACTA report
2 21:00 h Inmo 83
2-4
U.D. Delicatessen ACTA report
2 21:00 h Atlètic Ciutat
1-1
Son Espartanes ACTA report
2 22:00 h Estrellados
0-2
CSI-F Futsal ACTA report
Dimecres, 05-12-2018 - Jornada 3
3 20:00 h F.C. Sa Goleta
2-1
Estrellados ACTA report
3 20:00 h CSI-F Futsal
3-1
H2a Uniformes ACTA report
Dimecres, 02-01-2019 - Jornada 3
3 20:00 h Son Espartanes
0-3
Inmo 83 ACTA report
3 21:00 h Roulette
6-1
Atlètic Ciutat ACTA report
Divendres, 08-02-2019 - Jornada 3
3 22:00 h U.D. Delicatessen
8-1
La Frontera ACTA report
Dimecres, 12-12-2018 - Jornada 4
4 20:00 h Estrellados
2-2
Avante, centro de día ACTA report
4 20:00 h H2a Uniformes
7-4
F.C. Sa Goleta ACTA report
4 21:00 h La Frontera
7-1
Son Espartanes ACTA report
4 21:00 h Atlètic Ciutat
0-8
CSI-F Futsal ACTA report
4 22:00 h Inmo 83
9-1
Roulette ACTA report
Dimecres, 19-12-2018 - Jornada 5
5 20:00 h Estrellados
0-4
H2a Uniformes ACTA report
5 20:00 h CSI-F Futsal
2-8
Inmo 83 ACTA report
5 21:00 h Avante, centro de día
4-1
U.D. Delicatessen ACTA report
5 21:00 h Roulette
2-4
La Frontera ACTA report
5 22:00 h F.C. Sa Goleta
6-1
Atlètic Ciutat ACTA report
Dimecres, 09-01-2019 - Jornada 6
6 20:00 h Son Espartanes
3-4
Roulette ACTA report
6 20:00 h La Frontera
0-4
Estrellados ACTA report
6 21:00 h Inmo 83
5-2
H2a Uniformes ACTA report
6 21:00 h U.D. Delicatessen
3-2
CSI-F Futsal ACTA report
6 22:00 h Atlètic Ciutat
0-3
Avante, centro de día ACTA report
Dimecres, 16-01-2019 - Jornada 7
7 20:00 h Avante, centro de día
2-1
Roulette ACTA report
7 20:00 h CSI-F Futsal
5-1
Son Espartanes ACTA report
7 21:00 h H2a Uniformes
5-2
La Frontera ACTA report
7 21:00 h F.C. Sa Goleta
1-9
U.D. Delicatessen ACTA report
7 22:00 h Atlètic Ciutat
0-3
Inmo 83 ACTA report
Dimecres, 23-01-2019 - Jornada 8
8 20:00 h Inmo 83
5-3
Avante, centro de día ACTA report
8 20:00 h Son Espartanes
0-3
F.C. Sa Goleta ACTA report
8 21:00 h Roulette
3-2
CSI-F Futsal ACTA report
8 21:00 h La Frontera
3-0
Atlètic Ciutat ACTA report
8 22:00 h U.D. Delicatessen
2-0
Estrellados ACTA report
Dimecres, 30-01-2019 - Jornada 9
9 20:00 h F.C. Sa Goleta
3-3
Roulette ACTA report
9 20:00 h Estrellados
3-4
Son Espartanes ACTA report
9 21:00 h Avante, centro de día
2-1
CSI-F Futsal ACTA report
9 21:00 h Inmo 83
3-1
La Frontera ACTA report
9 22:00 h U.D. Delicatessen
5-3
H2a Uniformes ACTA report
Dimecres, 13-02-2019 - Jornada 10
10 20:00 h Avante, centro de día
10-0
Son Espartanes ACTA report
10 20:00 h F.C. Sa Goleta
4-2
La Frontera ACTA report
10 21:00 h Roulette
2-5
U.D. Delicatessen ACTA report
10 21:00 h Estrellados
5-4
Inmo 83 ACTA report
10 22:00 h H2a Uniformes
3-0
Atlètic Ciutat ACTA report
Dimecres, 20-02-2019 - Jornada 11
11 20:00 h Inmo 83
4-3
F.C. Sa Goleta ACTA report
11 21:00 h H2a Uniformes
2-6
Avante, centro de día ACTA report
11 21:00 h La Frontera
4-1
CSI-F Futsal ACTA report
11 22:00 h U.D. Delicatessen
3-0
Son Espartanes ACTA report
11 22:00 h Atlètic Ciutat
0-3
Estrellados ACTA report