Print 

Dilluns, 19-11-2018 - Jornada 1
1 20:00 h Inter Vencion FC
0-5
Percutanos FC ACTA report
1 20:00 h Cabras FC
2-6
Elefantes FC ACTA report
1 21:00 h Aluminios Sanz
4-2
La Roja ACTA report
1 21:00 h Random CF
5-3
Sanudiet ACTA report
1 22:00 h Sporting de Madeira
0-0
Impresrapit G.P. ACTA report
1 22:00 h Kalise (para todos)
4-0
Cans Vells ACTA report
Dilluns, 26-11-2018 - Jornada 2
2 20:00 h Percutanos FC
0-6
Aluminios Sanz ACTA report
2 20:00 h Cans Vells
3-2
Random CF ACTA report
2 21:00 h La Roja
0-3
Sporting de Madeira ACTA report
2 21:00 h Impresrapit G.P.
2-4
Cabras FC ACTA report
2 22:00 h Sanudiet
2-0
Inter Vencion FC ACTA report
2 22:00 h Elefantes FC
0-2
Kalise (para todos) ACTA report
Dilluns, 03-12-2018 - Jornada 3
3 20:00 h Cabras FC
3-3
La Roja ACTA report
3 20:00 h Kalise (para todos)
3-2
Impresrapit G.P. ACTA report
3 21:00 h Percutanos FC
2-3
Sanudiet ACTA report
3 21:00 h Inter Vencion FC
0-1
Cans Vells ACTA report
3 22:00 h Aluminios Sanz
0-0
Sporting de Madeira ACTA report
3 22:00 h Random CF
2-3
Elefantes FC ACTA report
Dilluns, 10-12-2018 - Jornada 4
4 20:00 h Cans Vells
-
Percutanos FC Prèvia del partitACTA report
4 20:00 h La Roja
-
Kalise (para todos) Prèvia del partitACTA report
4 21:00 h Sporting de Madeira
-
Cabras FC Prèvia del partitACTA report
4 21:00 h Elefantes FC
-
Inter Vencion FC Prèvia del partitACTA report
4 22:00 h Sanudiet
-
Aluminios Sanz Prèvia del partitACTA report
4 22:00 h Impresrapit G.P.
-
Random CF Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 17-12-2018 - Jornada 5
5 20:00 h Aluminios Sanz
-
Cabras FC Prèvia del partitACTA report
5 20:00 h Kalise (para todos)
-
Sporting de Madeira Prèvia del partitACTA report
5 21:00 h Random CF
-
La Roja Prèvia del partitACTA report
5 21:00 h Inter Vencion FC
-
Impresrapit G.P. Prèvia del partitACTA report
5 22:00 h Sanudiet
-
Cans Vells Prèvia del partitACTA report
5 22:00 h Percutanos FC
-
Elefantes FC Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 07-01-2019 - Jornada 6
6 20:00 h Elefantes FC
-
Aluminios Sanz Prèvia del partitACTA report
6 20:00 h Kalise (para todos)
-
Random CF Prèvia del partitACTA report
6 21:00 h Impresrapit G.P.
-
Cans Vells Prèvia del partitACTA report
6 21:00 h La Roja
-
Sanudiet Prèvia del partitACTA report
6 22:00 h Cabras FC
-
Inter Vencion FC Prèvia del partitACTA report
6 22:00 h Sporting de Madeira
-
Percutanos FC Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 14-01-2019 - Jornada 7
7 20:00 h Inter Vencion FC
-
Kalise (para todos) Prèvia del partitACTA report
7 20:00 h Percutanos FC
-
Cabras FC Prèvia del partitACTA report
7 21:00 h Aluminios Sanz
-
Random CF Prèvia del partitACTA report
7 21:00 h Elefantes FC
-
Impresrapit G.P. Prèvia del partitACTA report
7 22:00 h Cans Vells
-
La Roja Prèvia del partitACTA report
7 22:00 h Sanudiet
-
Sporting de Madeira Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 21-01-2019 - Jornada 8
8 20:00 h Random CF
-
Inter Vencion FC Prèvia del partitACTA report
8 20:00 h La Roja
-
Elefantes FC Prèvia del partitACTA report
8 21:00 h Kalise (para todos)
-
Percutanos FC Prèvia del partitACTA report
8 21:00 h Sporting de Madeira
-
Cans Vells Prèvia del partitACTA report
8 22:00 h Impresrapit G.P.
-
Aluminios Sanz Prèvia del partitACTA report
8 22:00 h Cabras FC
-
Sanudiet Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 28-01-2019 - Jornada 9
9 20:00 h Sanudiet
-
Kalise (para todos) Prèvia del partitACTA report
9 20:00 h Cans Vells
-
Cabras FC Prèvia del partitACTA report
9 21:00 h Aluminios Sanz
-
Inter Vencion FC Prèvia del partitACTA report
9 21:00 h Elefantes FC
-
Sporting de Madeira Prèvia del partitACTA report
9 22:00 h Impresrapit G.P.
-
La Roja Prèvia del partitACTA report
9 22:00 h Percutanos FC
-
Random CF Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 04-02-2019 - Jornada 10
10 20:00 h Cans Vells
-
Aluminios Sanz Prèvia del partitACTA report
10 20:00 h Cabras FC
-
Kalise (para todos) Prèvia del partitACTA report
10 21:00 h Elefantes FC
-
Sanudiet Prèvia del partitACTA report
10 21:00 h Impresrapit G.P.
-
Percutanos FC Prèvia del partitACTA report
10 22:00 h Sporting de Madeira
-
Random CF Prèvia del partitACTA report
10 22:00 h La Roja
-
Inter Vencion FC Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 11-02-2019 - Jornada 11
11 20:00 h Cans Vells
-
Elefantes FC Prèvia del partitACTA report
11 20:00 h Random CF
-
Cabras FC Prèvia del partitACTA report
11 21:00 h Inter Vencion FC
-
Sporting de Madeira Prèvia del partitACTA report
11 21:00 h Percutanos FC
-
La Roja Prèvia del partitACTA report
11 22:00 h Aluminios Sanz
-
Kalise (para todos) Prèvia del partitACTA report
11 22:00 h Sanudiet
-
Impresrapit G.P. Prèvia del partitACTA report