Print 

Dilluns, 15-07-2019 - Jornada 1
1 20:00 h Leña para el carbón
1-2
Ice Wave FC ACTA report
1 20:00 h Cabras FC
2-1
Jandro's Bar ACTA report
1 21:00 h Parquesquina FC
1-1
Impresrapit G.P. ACTA report
1 21:00 h Aluminios Sanz
3-6
Los Galacticos ACTA report
1 22:00 h Sporting de Madeira
3-1
La Roja ACTA report
Dilluns, 22-07-2019 - Jornada 2
2 20:00 h Ice Wave FC
4-1
Los Galacticos ACTA report
2 20:00 h Leña para el carbón
0-4
Jandro's Bar ACTA report
2 21:00 h Cabras FC
3-2
Impresrapit G.P. ACTA report
2 21:00 h Aluminios Sanz
2-7
La Roja ACTA report
Dimarts, 23-07-2019 - Jornada 2
2 22:00 h Sporting de Madeira
2-0
Parquesquina FC ACTA report
Dilluns, 29-07-2019 - Jornada 3
3 20:00 h Parquesquina FC
6-1
Los Galacticos ACTA report
3 20:00 h Jandro's Bar
0-2
Ice Wave FC ACTA report
3 21:00 h Impresrapit G.P.
1-6
Aluminios Sanz ACTA report
3 21:00 h La Roja
2-3
Leña para el carbón ACTA report
3 22:00 h Sporting de Madeira
1-2
Cabras FC ACTA report
Dilluns, 02-09-2019 - Jornada 4
4 20:00 h Cabras FC
1-1
Parquesquina FC ACTA report
4 20:00 h Ice Wave FC
2-1
La Roja ACTA report
4 21:00 h Los Galacticos
0-3
Jandro's Bar ACTA report
4 21:00 h Leña para el carbón
1-3
Impresrapit G.P. ACTA report
Dimarts, 03-09-2019 - Jornada 4
4 20:00 h Aluminios Sanz
2-2
Sporting de Madeira ACTA report
Dilluns, 09-09-2019 - Jornada 5
5 21:00 h Cabras FC
0-6
Aluminios Sanz ACTA report
5 21:00 h La Roja
4-1
Los Galacticos ACTA report
5 22:00 h Parquesquina FC
2-4
Jandro's Bar ACTA report
5 22:00 h Impresrapit G.P.
3-0
Ice Wave FC ACTA report
Dimarts, 15-10-2019 - Jornada 5
5 22:00 h Sporting de Madeira
-
Leña para el carbón Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 16-09-2019 - Jornada 6
6 20:00 h Jandro's Bar
3-2
La Roja ACTA report
6 20:00 h Leña para el carbón
1-5
Cabras FC ACTA report
6 21:00 h Aluminios Sanz
4-2
Parquesquina FC ACTA report
6 21:00 h Los Galacticos
0-2
Impresrapit G.P. ACTA report
Dimarts, 17-09-2019 - Jornada 6
6 22:00 h Ice Wave FC
1-1
Sporting de Madeira ACTA report
Dilluns, 23-09-2019 - Jornada 7
7 21:00 h Aluminios Sanz
4-4
Leña para el carbón ACTA report
7 21:00 h Cabras FC
2-0
Ice Wave FC ACTA report
7 22:00 h Parquesquina FC
4-3
La Roja ACTA report
7 22:00 h Impresrapit G.P.
4-4
Jandro's Bar ACTA report
Dimarts, 24-09-2019 - Jornada 7
7 20:00 h Sporting de Madeira
7-1
Los Galacticos ACTA report
Dilluns, 30-09-2019 - Jornada 8
8 21:00 h Leña para el carbón
3-1
Parquesquina FC ACTA report
8 21:00 h Los Galacticos
2-3
Cabras FC ACTA report
8 22:00 h La Roja
1-0
Impresrapit G.P. ACTA report
8 22:00 h Ice Wave FC
6-2
Aluminios Sanz ACTA report
Dimarts, 01-10-2019 - Jornada 8
8 21:00 h Jandro's Bar
2-1
Sporting de Madeira ACTA report
Dilluns, 07-10-2019 - Jornada 9
9 20:00 h Los Galacticos
1-3
Leña para el carbón ACTA report
9 20:00 h La Roja
2-2
Cabras FC ACTA report
9 21:00 h Parquesquina FC
4-2
Ice Wave FC ACTA report
9 21:00 h Jandro's Bar
3-2
Aluminios Sanz ACTA report
Dimarts, 08-10-2019 - Jornada 9
9 22:00 h Impresrapit G.P.
2-2
Sporting de Madeira ACTA report