Print 

Dilluns, 19-11-2018 - Jornada 1
1 20:00 h Inter Vencion FC
0-5
Percutanos FC ACTA report
1 20:00 h Cabras FC
2-6
Elefantes FC ACTA report
1 21:00 h Aluminios Sanz
4-2
La Roja ACTA report
1 21:00 h Random CF
5-3
Sanudiet ACTA report
1 22:00 h Sporting de Madeira
0-0
Impresrapit G.P. ACTA report
1 22:00 h Kalise (para todos)
4-0
Cans Vells ACTA report
Dilluns, 26-11-2018 - Jornada 2
2 20:00 h Percutanos FC
0-6
Aluminios Sanz ACTA report
2 20:00 h Cans Vells
3-2
Random CF ACTA report
2 21:00 h La Roja
0-3
Sporting de Madeira ACTA report
2 21:00 h Impresrapit G.P.
2-4
Cabras FC ACTA report
2 22:00 h Sanudiet
2-0
Inter Vencion FC ACTA report
2 22:00 h Elefantes FC
0-2
Kalise (para todos) ACTA report
Dilluns, 03-12-2018 - Jornada 3
3 20:00 h Cabras FC
3-3
La Roja ACTA report
3 20:00 h Kalise (para todos)
3-2
Impresrapit G.P. ACTA report
3 21:00 h Percutanos FC
2-3
Sanudiet ACTA report
3 21:00 h Inter Vencion FC
0-1
Cans Vells ACTA report
3 22:00 h Aluminios Sanz
0-0
Sporting de Madeira ACTA report
3 22:00 h Random CF
2-3
Elefantes FC ACTA report
Dilluns, 10-12-2018 - Jornada 4
4 20:00 h Cans Vells
1-1
Percutanos FC ACTA report
4 20:00 h La Roja
1-2
Kalise (para todos) ACTA report
4 21:00 h Sporting de Madeira
0-1
Cabras FC ACTA report
4 21:00 h Elefantes FC
5-0
Inter Vencion FC ACTA report
4 22:00 h Sanudiet
3-2
Aluminios Sanz ACTA report
4 22:00 h Impresrapit G.P.
2-3
Random CF ACTA report
Dilluns, 17-12-2018 - Jornada 5
5 20:00 h Aluminios Sanz
2-3
Cabras FC ACTA report
5 20:00 h Kalise (para todos)
5-0
Sporting de Madeira ACTA report
5 21:00 h Percutanos FC
0-2
Elefantes FC ACTA report
5 21:00 h Inter Vencion FC
1-11
Impresrapit G.P. ACTA report
5 22:00 h Sanudiet
4-2
Cans Vells ACTA report
5 22:00 h Random CF
3-2
La Roja ACTA report
Dilluns, 07-01-2019 - Jornada 6
6 20:00 h Elefantes FC
4-2
Aluminios Sanz ACTA report
6 20:00 h Kalise (para todos)
5-3
Random CF ACTA report
6 21:00 h Impresrapit G.P.
2-0
Cans Vells ACTA report
6 21:00 h La Roja
3-3
Sanudiet ACTA report
6 22:00 h Cabras FC
9-1
Inter Vencion FC ACTA report
6 22:00 h Sporting de Madeira
2-3
Percutanos FC ACTA report
Dilluns, 14-01-2019 - Jornada 7
7 20:00 h Inter Vencion FC
1-2
Kalise (para todos) ACTA report
7 20:00 h Percutanos FC
1-6
Cabras FC ACTA report
7 21:00 h Aluminios Sanz
4-6
Random CF ACTA report
7 21:00 h Elefantes FC
2-1
Impresrapit G.P. ACTA report
7 22:00 h Cans Vells
3-5
La Roja ACTA report
7 22:00 h Sanudiet
1-3
Sporting de Madeira ACTA report
Dilluns, 28-01-2019 - Jornada 8
8 20:00 h Sanudiet
0-3
Kalise (para todos) ACTA report
8 20:00 h Cans Vells
1-1
Cabras FC ACTA report
8 21:00 h Aluminios Sanz
4-4
Inter Vencion FC ACTA report
8 21:00 h Elefantes FC
4-2
Sporting de Madeira ACTA report
8 22:00 h Impresrapit G.P.
4-0
La Roja ACTA report
8 22:00 h Percutanos FC
4-9
Random CF ACTA report
Dilluns, 04-02-2019 - Jornada 9
9 20:00 h Cans Vells
2-6
Aluminios Sanz ACTA report
9 20:00 h Cabras FC
4-3
Kalise (para todos) ACTA report
9 21:00 h Elefantes FC
3-0
Sanudiet ACTA report
9 21:00 h Impresrapit G.P.
5-0
Percutanos FC ACTA report
9 22:00 h Sporting de Madeira
2-9
Random CF ACTA report
9 22:00 h La Roja
8-0
Inter Vencion FC ACTA report
Dilluns, 11-02-2019 - Jornada 10
10 20:00 h Cans Vells
0-5
Elefantes FC ACTA report
10 20:00 h Random CF
1-0
Cabras FC ACTA report
10 21:00 h Inter Vencion FC
0-3
Sporting de Madeira ACTA report
10 21:00 h Percutanos FC
0-1
La Roja ACTA report
10 22:00 h Aluminios Sanz
4-2
Kalise (para todos) ACTA report
10 22:00 h Sanudiet
2-2
Impresrapit G.P. ACTA report
Dilluns, 18-02-2019 - Jornada 11
11 20:00 h Random CF
3-0
Inter Vencion FC ACTA report
11 20:00 h La Roja
3-4
Elefantes FC ACTA report
11 21:00 h Kalise (para todos)
8-1
Percutanos FC ACTA report
11 21:00 h Sporting de Madeira
1-2
Cans Vells ACTA report
11 22:00 h Impresrapit G.P.
3-2
Aluminios Sanz ACTA report
11 22:00 h Cabras FC
3-0
Sanudiet ACTA report