Terreny de joc: CampusEsport | Grup 2 Estiu 2019

Print 

Data
Adreça del terreny de joc Crta. Valldemossa Km. 7,5,
Palma - NO VALID COUNTRY - 
Pàgina web del terreny de joc: www.campusesport.com
Capacitat màxima: 1000

Fotografia del Club

CampusEsport

Equips del Club

Grup 1 Primavera2010 - Sporting la Real (REA)

Grup 1 Primavera2010 - Génova Classics (GEN)

Grup 1 Primavera2010 - Contesteam (CNT)

Grup 1 Primavera2010 - F.C. Pura Juerga (FCP)

Grup 1 Primavera2010 - Centro Aragonés (CEN)

Grup 1 Primavera2010 - Magalluf C.F. (MAG)

Grup 1 Primavera2010 - Lina Morgan Freeman (LMF)

Grup 2 Primavera 2010 - Motonautica Ensenyat (MOT)

Grup 2 Primavera 2010 - Clínic Balear (CLN)

Grup 2 Primavera 2010 - Menorquins & Cia. (MEN)

Grup 3 Primavera 2010 - Forn de la Pau (PAU)

Grup 3 Primavera 2010 - Tapicería Planas II (TAP)

Grup 4 Primavera 2010 - Fund.Samuel Eto'o-Warmhome (SEW)

Informació de l'equip


Grup 4 Primavera 2010 - MarCalamar (MCL)

Grup 4 Primavera 2010 - R.C.D. Sota de Bastos (RCD)

Grup 4 Primavera 2010 - Paralaktikos (PAR)

Grup 5 Primavera 2010 - Atila (ATI)

Grup 5 Primavera 2010 - Construc. Soria (SOR)

Grup 5 Primavera 2010 - Cafeteria Alhama (ALH)

Play Off 1ª Primavera 10 - Magalluf C.F. (MAG)

Play Off 1ª Primavera 10 - Forn de la Pau (PAU)

Play Off 1ª Primavera 10 - MarCalamar (MCL)

Play Off 2ª Primavera 10 - Paralaktikos (PAR)

Play Off 2ª Primavera 10 - M.B. McCorhan (MBC)

Grup 1 Estiu 2010 - Chocolate Pres-Pres (CHO)

Grup 1 Estiu 2010 - Bar Willy's (MGT)

Grup 2 Estiu 2010 - UIB Team (UTM)

Grup 2 Estiu 2010 - Coyunda Fast&Good (COY)

Grup 2 Estiu 2010 - Ponso's (PON)

Grup 2 Estiu 2010 - Los Frandavis F.C. (AVI)

Grup 2 Estiu 2010 - Pet's Place (PET)

Grup 2 Estiu 2010 - Morcillas de Burgos (MOR)

Informació de l'equip

Premi FairPlay Lliga Primavera 2017

Grup 2 Estiu 2010 - Insengardos-Corb Marí (INS)

Grup 2 Estiu 2010 - F.C. Oh! Belleza (BLZ)

Grup 2 Estiu 2010 - Dínamo de Cuenc (CUE)

Grup 2 Estiu 2010 - Metralla F.C. (MET)

Grup 3 Estiu 2010 - Lina Morgan Freeman (LMF)

Grup 3 Estiu 2010 - Xuxetes (XUX)

Grup 3 Estiu 2010 - Waraná (WAR)

Grup 3 Estiu 2010 - Jardines Jasa FC (JAR)

Grup 3 Estiu 2010 - Veteranos (VET)

Grup 3 Estiu 2010 - Paralaktikos (PAR)

Grup 3 Estiu 2010 - Estanco 84 Camp Redó (E84)

Grup 3 Estiu 2010 - EAC Instalaciones (EAC)

Grup 3 Estiu 2010 - Spanish Mazapán (SPA)

Grup 4 Estiu 2010 - Tapicería Planas II (TAP)

Grup 4 Estiu 2010 - Nuevo Darsena (DSN)

Grup 4 Estiu 2010 - Los Impresentables (LOS)

Grup 4 Estiu 2010 - M.B. McCorhan (MBC)

Grup 4 Estiu 2010 - La Orden de los Esenios (ESE)

Grup 4 Estiu 2010 - Sky Blue Aviation (SKY)

Grup 4 Estiu 2010 - Fund.Samuel Eto'o-Warmhome (SEW)

Informació de l'equip


Grup 4 Estiu 2010 - Atlético Albiceleste (ATL)

Grup 4 Estiu 2010 - Barcos Azules (AZU)

Grup 4 Estiu 2010 - Old School (OLD)

Grup 5 Estiu 2010 - Soncla (SON)

Grup 5 Estiu 2010 - Los Mercenarios (MER)

Grup 5 Estiu 2010 - SOSAnimal (SOS)

Grup 5 Estiu 2010 - CP Tradition (CPT)

Grup 5 Estiu 2010 - Amanecer United FC (AMA)

Grup 5 Estiu 2010 - Atila (ATI)

Grup 5 Estiu 2010 - Bar Es Cantonet (CTO)

Grup 5 Estiu 2010 - Construc. Soria (SOR)

Grup 5 Estiu 2010 - Atlético Barragán (ATL)

Grup 5 Estiu 2010 - F.C. Pura Juerga (FCP)

Grup 1 Tardor 10-11 - Los Que Faltaban (LQF)

Grup 1 Tardor 10-11 - Lina Morgan Freeman (LMF)

Grup 1 Tardor 10-11 - Bar Willy's (MGT)

Grup 1 Tardor 10-11 - Estanco 84 Camp Redó (E84)

Grup 1 Tardor 10-11 - La Posada del Loro (LAP)

Grup 1 Tardor 10-11 - Inter-Pol (INT)

Grup 1 Tardor 10-11 - CD Berchmans (BER)

Grup 2 Tardor 10-11 - New Replay (NEW)

Informació de l'equip


Grup 2 Tardor 10-11 - Contesteam (CNT)

Grup 2 Tardor 10-11 - Cositas y Palomas (COS)

Grup 2 Tardor 10-11 - Dínamo de Cuenc (CUE)

Grup 2 Tardor 10-11 - Génova Classics (GEN)

Grup 2 Tardor 10-11 - Sanudiet (SDI)

Grup 2 Tardor 10-11 - Pet's Place (PET)

Grup 2 Tardor 10-11 - Dyreco F.C. (DYR)

Grup 2 Tardor 10-11 - Insengardos-Corb Marí (INS)

Grup 2 Tardor 10-11 - Morcillas de Burgos (MOR)

Informació de l'equip

Premi FairPlay Lliga Primavera 2017

Grup 2 Tardor 10-11 - Motonautica Ensenyat (MOT)

Grup 2 Tardor 10-11 - Ponso's (PON)

Grup 2 Tardor 10-11 - Shogun Portixol (SHO)

Grup 3 Tardor 10-11 - Cosegur Balear (COS)

Grup 3 Tardor 10-11 - D'Libery (DLI)

Grup 3 Tardor 10-11 - EAC Instalaciones (EAC)

Grup 3 Tardor 10-11 - Paralaktikos (PAR)

Grup 3 Tardor 10-11 - La Orden de los Esenios (ESE)

Grup 3 Tardor 10-11 - Los 1 (LS1)

Grup 3 Tardor 10-11 - Tapicería Planas II (TAP)

Grup 3 Tardor 10-11 - Pro Evo (PRO)

Grup 3 Tardor 10-11 - UIB Calidade (UIB)

Grup 3 Tardor 10-11 - Waraná (WAR)

Grup 3 Tardor 10-11 - Aluminios NHC (NHC)

Grup 4 Tardor 10-11 - Los Troncos (TRO)

Grup 1 Primavera 2011 - Estanco 84 Camp Redó (E84)

Grup 1 Primavera 2011 - Fritos Suecos (FRI)

Informació de l'equip

Circuit 7contra7 2011-2012:
Lliga Primavera:

Subcampió (Play Off 1ª categoria)
Lliga Estiu:
Campió (Play Off 1ª categoria)
Màxim golejador del torneig: Pedro Fco. Morales Sureda
Porter Menys golejat del torneig: José 'Pep' Molina Garcias

Grup 1 Primavera 2011 - Restaurant Hostals (RES)

Grup 1 Primavera 2011 - Pacha Mallorca (PAC)

Grup 1 Primavera 2011 - Grada Jove (GRA)

Grup 2 Primavera 2011 - Quasimojo, SA (QUA)

Grup 2 Primavera 2011 - Flynet F.C. (FLY)

Grup 2 Primavera 2011 - Van Payas (VAN)

Grup 2 Primavera 2011 - Vía Alemania (VIA)

Grup 4 Primavera 2011 - Mezzo F.C. (MEZ)

Grup 5 Primavera 2011 - Borussi (BOR)

Informació de l'equip


Grup 5 Primavera 2011 - Red Eléctrica (RED)

Grup 5 Primavera 2011 - Body Power F.C. (BPW)

Grup 5 Primavera 2011 - Rock 'n 'Rolla (ROC)

Grup 3 Tardor 2011-2012 - Mezzo F.C. (MEZ)

Play Off 2a Tardor 11-12 - Mezzo F.C. (MEZ)

Pròxims partits

Dimarts, 15-10-19
20:00 Grup 2 Estiu 2019 Habitissimo United - Ponso's
21:00 Grup 2 Estiu 2019 Maricel F.C. - Pet's Place
21:00 Grup 2 Estiu 2019 GD Rehabilitaciones - Ultimate Team
22:00 Grup 1 Estiu 2019 Sporting de Madeira - Leña para el carbón
22:00 Grup 2 Estiu 2019 The Lions Crew - Real MTR