• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Punts MVP

Pos.   Jugador Equip Punts MVP
1 Mariano Gastón Delrio Mariano Gastón Delrio U.D. Delicatessen 31
2 Fco. Manuel 'Manolo' García Mas Fco. Manuel 'Manolo' García Mas Yates Mallorca 22
- Andrés Vicente 'Llistó' Llistó González Andrés Vicente 'Llistó' Llistó González Cabras FC 22
4 Luís 'Lluís' García Rullán Luís 'Lluís' García Rullán Jandro's Bar 19
- Alex Juan López Alex Juan López Logitravel 19

Gols marcats

Pos.   Jugador Equip Gols marcats
1 Fco. Manuel 'Manolo' García Mas Fco. Manuel 'Manolo' García Mas Yates Mallorca 29
2 Juan José 'Tuti' Moreno Valiente Juan José 'Tuti' Moreno Valiente Bar Cine Club Carlos 19
- Mariano Gastón Delrio Mariano Gastón Delrio U.D. Delicatessen 19
4 Iyayi Osaheni Iyayi Osaheni Nottingham Prisas F.C. 18
5 Antonio 'Tito' Rodríguez Ramos Antonio 'Tito' Rodríguez Ramos Ultimate Team 15

Penals marcats

Pos.   Jugador Equip Penals marcats
1 Sun-Liang Chen Sun Sun-Liang Chen Sun Songo City 2
2 Bartomeu 'Tomeu' Adrover Gallego Bartomeu 'Tomeu' Adrover Gallego Sampol 1
- Adrián 'AR7' Rincón López Adrián 'AR7' Rincón López Melicotó Mecànic 1
- Iyayi Osaheni Iyayi Osaheni Nottingham Prisas F.C. 1
- Andreu Oliva Morell Andreu Oliva Morell Parquesquina FC 1

Assistències

Pos.   Jugador Equip Assistències
1 Rafael 'Magic' Padillo Romero Rafael 'Magic' Padillo Romero Ipanema 9
2 Fernando 'Zizou' Marín Rodríguez Fernando 'Zizou' Marín Rodríguez Ipanema 8
3 Facundo Emanuel 'Di María' Grgicevic Facundo Emanuel 'Di María' Grgicevic Ipanema 6
- Leonardo Germán Schwencke Leonardo Germán Schwencke Ipanema 6
- Mariano Gastón Delrio Mariano Gastón Delrio U.D. Delicatessen 6

Gols rebuts

Pos.   Jugador Equip Gols rebuts
1 Ismael 'Isma' Martínez Serrano Ismael 'Isma' Martínez Serrano Yates Mallorca 0
- Pablo Javier Carrizo Pablo Javier Carrizo Celta de Vino 0
- Robert Salom Sánchez Robert Salom Sánchez Nottingham Prisas F.C. 0
- Óscar Salamanca Blas Óscar Salamanca Blas Aluminios Sanz 0
- Lucas Alfredo Humacata Jurado Lucas Alfredo Humacata Jurado Percutanos FC 0

Gols rebuts mitjana

Pos.   Jugador Equip Gols rebuts mitjana
1 Jordi García Pizá Jordi García Pizá Llabrés Pocoví SL 1.2
2 Javier Chillón Serrano Javier Chillón Serrano Sporting de Madeira 1.7
3 Jesús García Salva Jesús García Salva Morcillas de Burgos 1.8
4 Rubén Cantallops Collado Rubén Cantallops Collado Ice Wave FC 2
5 Alberto Bartel Domínguez Alberto Bartel Domínguez Cabras FC 2.1

Gols Pròpia Porta

Pos.   Jugador Equip Gols Pròpia Porta
1 Emilio Ribera Fernández Emilio Ribera Fernández U.D. Delicatessen 1
- Alejandro 'Alex' Bou Martínez Alejandro 'Alex' Bou Martínez CSIF Futsal 1
- José Enrique García Estarli José Enrique García Estarli Dardos JM 1
- Joan Francesc Company Huesca Joan Francesc Company Huesca Ice Wave FC 1
- Miguel  'Carri' Carrió Thomás Miguel 'Carri' Carrió Thomás Impresrapit G.P. 1

Targetes grogues

Pos.   Jugador Equip Targetes grogues
1 Juan Carlos 'Brus' Vivo Durán Juan Carlos 'Brus' Vivo Durán Llabrés Pocoví SL 3
- Ángel Ruíz Sánchez Ángel Ruíz Sánchez GD Rehabilitaciones 3
- Miguel Arbona Gamundí Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 3
- Pablo Federico Marcos Pablo Federico Marcos Leña para el carbón 3
- Lluc Solivellas Mulet Lluc Solivellas Mulet Parquesquina FC 3

Doble targeta groga

Pos.   Jugador Equip Doble targeta groga
1 Francisco Morey Tugores Francisco Morey Tugores Parquesquina FC 1

Targetes vermelles

Pos.   Jugador Equip Targetes vermelles
1 Óscar Castro Pérez Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 1
- Miguel Ángel Femenias Comas Miguel Ángel Femenias Comas Árbitro Regalao 1
- Juan Manuel  Martínez Snape Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 1
- Carlos Antequera Piqueras Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 1
- Miguel A. 'Maik' Oliver Aguiló Miguel A. 'Maik' Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 1

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final