• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Punts MVP

Pos.   Jugador Equip Punts MVP
1 Miguel 'M.Font' Font Rosselló Miguel 'M.Font' Font Rosselló Cholísimos 20
2 Andrés Vicente Llistó González Andrés Vicente Llistó González Cabras FC 18
3 Marcos Emanuel Castro Marcos Emanuel Castro U.D. Delicatessen 16
4 Juan  Ballester Peñafiel Juan Ballester Peñafiel Ponso's 15
5 José Manuel Pardo Puche José Manuel Pardo Puche Atlético Rafael 14

Gols marcats

Pos.   Jugador Equip Gols marcats
1 José Manuel Pardo Puche José Manuel Pardo Puche Atlético Rafael 24
2 Marcos Emanuel Castro Marcos Emanuel Castro U.D. Delicatessen 19
- Cristian J. Alfaro Sánchez Cristian J. Alfaro Sánchez Inmo 83 19
4 Alberto 'Tito' Fernández Fernández Alberto 'Tito' Fernández Fernández Fritos Suecos 17
5 Erick 'Espresso de Ávila' Nobel Muñoz Erick 'Espresso de Ávila' Nobel Muñoz Elefantes FC 13

Penals marcats

Pos.   Jugador Equip Penals marcats
1 Antoni 'Toni' Prats Blanes Antoni 'Toni' Prats Blanes Caña aquí F.C. 1
- Bartolomé  'Tomeu' Moranta Pizà Bartolomé 'Tomeu' Moranta Pizà Logitravel 1

Assistències

Pos.   Jugador Equip Assistències
1 Iván Alfaro Sánchez Iván Alfaro Sánchez Inmo 83 13
2 José Manuel Pardo Puche José Manuel Pardo Puche Atlético Rafael 8
- Andrés Vicente Llistó González Andrés Vicente Llistó González Cabras FC 8
4 Alberto 'Tito' Fernández Fernández Alberto 'Tito' Fernández Fernández Fritos Suecos 6
5 Francisco Fernando 'Paco' Amador Bennasar Francisco Fernando 'Paco' Amador Bennasar 500 millas 5

Gols rebuts

Pos.   Jugador Equip Gols rebuts
1 David Bañuelos Bennassar David Bañuelos Bennassar Alavés y No Vuelvas FC 0
- Óscar Zapata Aceitón Óscar Zapata Aceitón Las Palmeras 0
3 Manuel Blanco Bergas Manuel Blanco Bergas Cabras FC 1
- Marcos  Martín Castillo Marcos Martín Castillo La Roja 1
- Yovanny  Tavarez Pascual Yovanny Tavarez Pascual GD Rehabilitaciones 1

Gols rebuts mitjana

Pos.   Jugador Equip Gols rebuts mitjana
1 Luís  'Luigi' Perea Pau Luís 'Luigi' Perea Pau Bar Cine Club Carlos 2
2 Juan Yoomar Solano Bolaños Juan Yoomar Solano Bolaños U.D. Delicatessen 2.44
- Antonio Almansa Ballesteros Antonio Almansa Ballesteros La Roja 2.44
4 Antonio Castillo Bosch Antonio Castillo Bosch Ataskin F.C. 2.78
5 Javier Chillón Serrano Javier Chillón Serrano Sporting de Madeira 3.22

Gols Pròpia Porta

Pos.   Jugador Equip Gols Pròpia Porta
1 Ángel Vico Matías Ángel Vico Matías Electrostocks 1
- Antonio del Río Martín Antonio del Río Martín La Orden de los Esenios 1
- Sergio Ríos Zazo Sergio Ríos Zazo Tapaybirra C.F. 1
- Xavier Socías Seguí Xavier Socías Seguí Ataskin F.C. 1
- Rodrigo Martín Gómez Rodrigo Martín Gómez The Lions Crew 1

Targetes grogues

Pos.   Jugador Equip Targetes grogues
1 Marcos Emanuel Castro Marcos Emanuel Castro U.D. Delicatessen 3
- Juan Carlos 'Juanka' Quesada López Juan Carlos 'Juanka' Quesada López Electrostocks 3
- Felipe López Abad Felipe López Abad Maricel F.C. 3
4 Ramiro Bibiloni Iso Ramiro Bibiloni Iso Aris Saint Nigerian 2
- Javier Martínez León Javier Martínez León Bar Cine Club Carlos 2

Doble targeta groga

Pos.   Jugador Equip Doble targeta groga
1 Santiago L. Bosero Gómez Santiago L. Bosero Gómez U.D. Delicatessen 1
- Juan José Tovar Garcías Juan José Tovar Garcías 500 millas 1
- Pablo Gómez Micol Pablo Gómez Micol U.D. Delicatessen 1
- Vicente Capella Sabatini Vicente Capella Sabatini Aris Saint Nigerian 1
- Guillermo 'Guille' Massip Ozonas Guillermo 'Guille' Massip Ozonas Atlètic Ciutat 1

Targetes vermelles

Pos.   Jugador Equip Targetes vermelles
1 Juan José 'Tuti' Moreno Valiente Juan José 'Tuti' Moreno Valiente Bar Cine Club Carlos 1
- Patrick Vilapriño Sangenis Patrick Vilapriño Sangenis La Orden de los Esenios 1
- Vicente Capella Sabatini Vicente Capella Sabatini Aris Saint Nigerian 1
- Guillermo 'Guille' Massip Ozonas Guillermo 'Guille' Massip Ozonas Atlètic Ciutat 1

Sancionats

Estiu 2018
Jugador Durada Finalitza
Vicente Capella Sabatini 3 Final i 3r i 4t Classificat
Guillermo Massip Ozonas 2 Semifinals
Juan José Tovar Garcías 1 Quarts de Final