• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Retiraos FC

 Porters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
1 José Carlos Florit Vaz   José Carlos Florit Vaz   10 0 0 0 2 36 3,60 0 0 0 0
 Defenses   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
3 Sebastián Darío Cuéllar Saldías   Sebastián Darío Cuéllar Saldías   10 0 0 0 0 0 0,00 1 0 0 0
5 Alejandro Cáliz Royo   Alejandro Cáliz Royo   9 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
8 Mario Ramírez Ambrosini   Mario Ramírez Ambrosini   0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
14 Joaquim Tomás Ferrer   Joaquim Tomás Ferrer   5 2 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
15 Jaume Pallicer Sánchez   Jaume Pallicer Sánchez   0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Migcampistes   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
2 Bilal Zouin Mira   Bilal Zouin Mira   3 1 1 0 1 0 0,00 0 1 0 0
6 Carlos Fenoll Cózar   Carlos Fenoll Cózar   6 1 1 0 0 0 0,00 0 1 0 0
8 Christian Martínez Gallardo   Christian Martínez Gallardo   10 7 5 0 4 0 0,00 1 1 0 0
9 Juan José Gómez Zamora   Juan José Gómez Zamora   4 0 0 0 1 0 0,00 0 0 0 0
16 Adrián Delgado Martínez   Adrián Delgado Martínez   8 0 0 0 1 0 0,00 0 0 0 0
21 Marc Gómez Villalonga   Marc Gómez Villalonga   8 0 0 0 1 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
7 Adrián Torres Lloret   Adrián Torres Lloret   9 7 8 0 1 0 0,00 0 1 0 0

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals