• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Magaleños F.C

 Porters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
1 José Vidal Quert   José Vidal Quert   10 1 0 0 0 36 3,60 0 0 0 0
 Defenses   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
6 Juan Miquel López   Juan Miquel López   7 0 0 0 1 0 0,00 0 1 0 0
15 Andrés Vidal Quert   Andrés Vidal Quert   9 2 1 0 1 3 0,33 0 1 0 0
19 Gerard Calle Colomar   Gerard Calle Colomar   10 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
22 Miguel Ángel Anadón Arranz   Miguel Ángel Anadón Arranz   11 2 1 0 0 3 0,27 0 0 0 0
23 Ignacio Palacios Clar   Ignacio Palacios Clar   11 0 2 0 0 0 0,00 0 0 0 0
28 Carlos Amer Serra   Carlos Amer Serra   4 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Migcampistes   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
10 Juan Jaume Ecker   Juan Jaume Ecker   11 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
12 Jordi Garí Crespí   Jordi Garí Crespí   5 0 0 0 1 0 0,00 0 0 0 0
17 Jaime Castelli Llinás   Jaime Castelli Llinás   11 11 9 0 1 8 0,73 0 1 0 0
 Davanters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
7 Enrique J. Páez González   Enrique J. Páez González   11 0 0 0 0 0 0,00 0 1 0 0
9 Andrés Vadell Rullán   Andrés Vadell Rullán   4 2 2 0 0 0 0,00 0 0 0 0
20 Francisco Fernández Jover   Francisco Fernández Jover   10 3 4 0 0 0 0,00 0 0 0 0

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals