• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Melicotó Mecànic

 Defenses Any: Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
2 Borja Miranda Serna   Borja Miranda Serna - 6 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
8 Manuel Lauretti   Manuel Lauretti - 8 0 0 0 0 0 0,00 0 2 0 0
16 Joan  Tarrasa Planas   Joan Tarrasa Planas 1985 2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Migcampistes Any: Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Ayoub Ezzammouri Jdayah   Ayoub Ezzammouri Jdayah 2002 2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
  Andreu Planas Rosselló   Andreu Planas Rosselló 2003 4 4 5 0 2 0 0,00 0 0 0 0
  Alejandro Vega Gari   Alejandro Vega Gari 1995 3 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
4 Antonio Diánez Fernández   Antonio Diánez Fernández - 8 3 1 0 0 12 1,50 0 0 0 0
5 Bartolomé Jordán Palmer de Vreugd   Bartolomé Jordán Palmer de Vreugd - 8 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
6 Antón Otero Pedrouzo   Antón Otero Pedrouzo - 6 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
11 Omar Dardak   Omar Dardak - 6 0 1 0 1 0 0,00 0 0 0 0
15 Miquel  Tarrasa Planas   Miquel Tarrasa Planas 1988 8 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters Any: Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
7 Adrián Rincón López   Adrián Rincón López - 8 10 8 1 4 0 0,00 0 0 0 0
9 Omar Hassani   Omar Hassani - 4 2 2 0 1 0 0,00 0 0 0 0
10 Gorka Biurrun Marañón   Gorka Biurrun Marañón - 8 5 8 0 4 0 0,00 0 0 0 0

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals