• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Cabras FC

 Informació de l'equip



 Porters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
1 Alberto Bartel Domínguez   Alberto Bartel Domínguez   10 3 0 0 0 18 1,80 0 0 0 0
1 Miguel Andrés Serra Monserrat   Miguel Andrés Serra Monserrat   1 0 0 0 0 1 1,00 0 0 0 0
 Defenses   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
3 Xisco  Munar Peñarroya   Xisco Munar Peñarroya   10 0 0 0 0 0 0,00 0 1 0 0
8 Abel  Cánovas Gallardo   Abel Cánovas Gallardo   9 3 1 0 1 0 0,00 0 0 0 0
12 Xisco Xamena Sánchez   Xisco Xamena Sánchez   8 0 3 0 0 0 0,00 0 0 1 0
 Migcampistes   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Manuel Blanco Bergas   Manuel Blanco Bergas   6 10 1 0 1 0 0,00 0 0 0 0
5 Antonio Torres Escámez   Antonio Torres Escámez   11 8 3 0 4 0 0,00 0 0 0 0
7 Gerard Caja Roca   Gerard Caja Roca   3 1 1 0 1 0 0,00 0 0 0 0
10 Lorenzo Vallés Tunberg   Lorenzo Vallés Tunberg   8 8 6 0 2 0 0,00 0 1 0 0
14 Antoni  Rotger Reina   Antoni Rotger Reina   8 2 2 0 1 0 0,00 0 0 0 0
99 Miguel A. Arquero Tabares   Miguel A. Arquero Tabares   6 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
11 Josep  Torres Pons   Josep Torres Pons   9 3 9 0 2 0 0,00 0 0 0 0

Sancionats

Primavera 2018
Jugador Durada Finalitza
Xavier Aguilar Guanyabens 1 Quarts de final
Luís Eduardo Alarcón Font -
Cristobal Sebastián Arenas Muntaner -
Ramiro Bibiloni Iso -
Miguel Cifre Soria -
Farid Echanghoufi Arazzouk 1 Quarts de final
José Luís González Bestard 1 Quarts de final
Jesús González Prieto -
Diego Hernán Oviedo Treibet -
Óscar Salamanca Blas 1 Quarts de Final
Antonio M. Salom Mascaró 3 Final - 3r i 4t classificat
Juan José Tovar Garcías 1 Quarts de final
Darío Villar Budiño -