• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Ice Wave FC

 Porters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
1 Rubén Cantallops Collado   Rubén Cantallops Collado   2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
1   Josep Miguel Miró Camps   0 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
22 Marc Trías Busquets   Marc Trías Busquets   1 0 0 0 0 6 6,00 0 0 0 0
 Defenses   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Jaime Cabrer Vaquer   Jaime Cabrer Vaquer   2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
    Alex Trepat Rodríguez   2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
4 Borja Palmer Ques   Borja Palmer Ques   2 0 2 0 0 0 0,00 0 0 1 0
17   Bartomeu F. Castell Pujol   4 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
21 Pablo Socías de España   Pablo Socías de España   4 0 0 0 1 0 0,00 0 0 0 0
 Migcampistes   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  José Maria Perelló Gómez   José Maria Perelló Gómez   3 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
6   Bartomeu Riutord Fe   2 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
7 Francisco M. Serrano Truyols   Francisco M. Serrano Truyols   2 3 3 0 0 0 0,00 0 1 0 0
8 Andrés Vicente Llistó González   Andrés Vicente Llistó González   3 4 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
11   Germán B. March Payeras   2 0 0 0 0 0 0,00 0 1 0 0
 Davanters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
9 Marcos Palmer Ques   Marcos Palmer Ques   4 6 4 0 0 0 0,00 0 1 0 0
24 Jaume Moyà Jaume   Jaume Moyà Jaume   1 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
34 Joan Miquel Llompart Parets   Joan Miquel Llompart Parets   2 2 1 0 0 0 0,00 0 1 0 0

Sancionats

Primavera 2018
Jugador Equip Durada Finalitza
Luís Miguel Arana Mateos SCAITT 3 Jornada 4
Tybor Araujo Baffica Habitissimo United 3 Final, 3r i 4t Classificat
Tybor Araujo Baffica Habitissimo United 10 Jornada 11
Lautaro Guzmán Unión Platense 10 Jornada 11
Lautaro Guzmán Unión Platense 3 Final, 3r i 4t Classificat