• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Santa Mónica Legends FC

 Porters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
1 Marc Terrasa Picornell   Marc Terrasa Picornell   9 0 0 0 0 21 2,33 0 3 0 0
 Defenses   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
3 Jaume Maimó Simó   Jaume Maimó Simó   8 0 0 0 0 0 0,00 0 1 0 0
6 Alberto Quirante Martínez   Alberto Quirante Martínez   6 1 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
8 Sergio Regal Vicens   Sergio Regal Vicens   7 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
11 Raúl Ayuste Ferré   Raúl Ayuste Ferré   10 2 0 0 0 0 0,00 0 3 0 0
21 Álvaro Quetglas Campanario   Álvaro Quetglas Campanario   6 6 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Migcampistes   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Sergio Escudero   Sergio Escudero   1 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
5 Isaac Quetglas Mangas   Isaac Quetglas Mangas   2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
7 Miquel Joan Alemany Gelabert   Miquel Joan Alemany Gelabert   8 8 5 0 0 0 0,00 0 0 0 0
9 Fernando Martorell Munar   Fernando Martorell Munar   5 6 9 0 0 0 0,00 0 1 0 0
10 Bartomeu Rosselló Simó   Bartomeu Rosselló Simó   10 3 5 0 0 0 0,00 0 1 0 0
19 Antoni Marc Miró Salva   Antoni Marc Miró Salva   4 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
20   José Marí García   5 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
22   Miguel Angel Sastre Ballesteros   8 5 10 0 0 0 0,00 0 2 0 0

Sancionats

Primavera 2018
Jugador Equip Durada Finalitza
Tybor Araujo Baffica Habitissimo United 3 Final, 3r i 4t Classificat
Tybor Araujo Baffica Habitissimo United 10 Jornada 11
Lautaro Guzmán Unión Platense 3 Final, 3r i 4t Classificat
Lautaro Guzmán Unión Platense 10 Jornada 11
Fco. José Llabrés Estrany Logitravel -
Arturo Ortíz Guerrero Unión Es Fortí 1 Jornada 9
Francisco José Ribas González Can Pastilla 3 Jornada 8
Victor Andrés Rodríguez Malvarez UD Punt De Joc 1 Jornada 8