• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Gran Combó

 Porters Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
1 Edwin Enamorado Guevara   Edwin Enamorado Guevara 1978 11 0 16 1,45 0 0 0 0
 Defenses Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
2 Emilio Ribera Fernández   Emilio Ribera Fernández 1983 10 0 0 0,00 0 1 0 3
4 Jony Andrés Villarraga García   Jony Andrés Villarraga García 1981 10 0 0 0,00 0 0 0 0
6 Diego Fernando Gómez Ospina   Diego Fernando Gómez Ospina 1981 9 2 0 0,00 0 0 0 4
7   Julian Andrés López Mejía 1984 2 0 0 0,00 0 0 0 3
14 Andres Felipe Toro Patiño   Andres Felipe Toro Patiño 1991 7 0 0 0,00 0 0 0 0
 Migcampistes Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
  Jhon Edwuard Toro Cardona   Jhon Edwuard Toro Cardona 1977 3 0 0 0,00 0 0 0 0
5 Kevin Daniel Guevara Toro   Kevin Daniel Guevara Toro 1998 5 0 0 0,00 0 0 0 0
8 Carlos Andrés García Soto   Carlos Andrés García Soto 1979 9 0 0 0,00 1 0 0 2
9 Carlos Steven Tabarés Patiño   Carlos Steven Tabarés Patiño 1994 5 1 0 0,00 0 0 0 2
10 Alexis Cortés Posadas   Alexis Cortés Posadas 1999 6 4 0 0,00 1 0 0 7
13 Luiyi Mauricio Ortiz Campaz   Luiyi Mauricio Ortiz Campaz 1993 8 0 0 0,00 2 0 0 5
16 Jhon Alexander Alzate Patiño   Jhon Alexander Alzate Patiño 1983 10 4 0 0,00 1 0 0 3
17   Marcel Nani 1994 8 5 0 0,00 2 0 0 9
19 Irvin A. Chávez Moreira   Irvin A. Chávez Moreira 1992 10 8 0 0,00 0 0 0 10
 Davanters Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
11 Alejandro Nicolás  Forteza Ferragut   Alejandro Nicolás Forteza Ferragut 1988 4 0 0 0,00 0 0 0 0

Sancionats

Tardor 2017-2018
Jugador Equip Durada Finalitza
Sergio Ferragut Guerrero Quely United 3 Final - 3r i 4t Classificat
Marc Moragues Riera Palma Palace 3 Final, 3r i 4t Classificat
Iván Moya Donis H2a Uniformes 1 Quarts de Final
Daniel Sánchez Navas Bar Cine Club Carlos 1 Quarts de Final
Xavier Suñer Culla Esparta de Risa 3 Final, 3r i 4t Classificat