• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial


 Porters Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
  Jonatan Daniel Marín Mas   Jonatan Daniel Marín Mas 1986 0 0 0 0,00 0 0 0 0
1 Marc Moragues Riera   Marc Moragues Riera Sancionat 1990 8 0 12 1,50 1 0 1 0
 Defenses Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
    Antonio 'Morielazo' Moriel Pallicer 1992 0 0 0 0,00 0 0 0 0
3 A. Jonathan Quero Sánchez   A. Jonathan Quero Sánchez 1984 7 1 0 0,00 1 0 0 0
10 Adriano García Muñoz   Adriano García Muñoz 1989 8 14 0 0,00 2 0 0 12
13   Juan Enrique 'Copa' Díez Pozo 1983 9 1 0 0,00 1 0 0 3
23 Jaime Serra Busquets   Jaime Serra Busquets 1985 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Migcampistes Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
4 David Gálvez Cano   David Gálvez Cano 1983 8 3 0 0,00 1 0 0 3
5 Sergio Vicho Rojo   Sergio Vicho Rojo 1986 10 0 0 0,00 0 0 0 0
6 Víctor Díez Pozo   Víctor Díez Pozo 1982 10 1 0 0,00 1 0 0 5
8 Alejandro  Vicho Rojo   Alejandro Vicho Rojo 1984 8 0 0 0,00 1 0 0 0
24 Eduardo López Díez   Eduardo López Díez 1993 3 2 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
  Alberto 'Berto' Cardona Artigues   Alberto 'Berto' Cardona Artigues 1990 3 0 0 0,00 0 0 0 0
  Marcos  Molina Cuesta   Marcos Molina Cuesta 1986 6 1 0 0,00 0 0 0 0
7 Cristian Mesa López   Cristian Mesa López 1991 2 0 0 0,00 2 0 0 2
9 Jonathan Gil Muñoz   Jonathan Gil Muñoz 1982 8 1 0 0,00 1 0 0 2
20 Rubén Blas Suárez   Rubén Blas Suárez 1991 0 0 0 0,00 0 0 0 0
22 Daniel  'Dani' Alcaide Jiménez   Daniel 'Dani' Alcaide Jiménez 1982 8 2 0 0,00 1 0 0 5

Sancionats

Tardor 2017-2018
Jugador Equip Durada Finalitza
Raúl Ayuste Ferré Santa Mónica Legends FC 1 Quarts de Final
Sergio Ferragut Guerrero Quely United 3 Final - 3r i 4t Classificat
Marc Moragues Riera Palma Palace 3 Final, 3r i 4t Classificat
Iván Moya Donis H2a Uniformes 1 Quarts de Final
Xavier Suñer Culla Esparta de Risa 3 Final, 3r i 4t Classificat