• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Cabras FC

 Informació de l'equip



 Porters Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
1 Alberto Bartel Domínguez   Alberto Bartel Domínguez 1976 8 0 18 2,25 0 0 0 0
1 Miguel Andrés Serra Monserrat   Miguel Andrés Serra Monserrat 1983 1 0 2 2,00 0 0 0 0
 Defenses Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
3 Xisco  'Cabo' Munar Peñarroya   Xisco 'Cabo' Munar Peñarroya 1981 5 1 0 0,00 1 0 0 0
9 Abel  'Eibol' Cánovas Gallardo   Abel 'Eibol' Cánovas Gallardo 1980 9 0 0 0,00 0 0 0 0
12 Xisco Xamena Sánchez   Xisco Xamena Sánchez 1981 5 4 0 0,00 1 0 0 2
 Migcampistes Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
  Rubén Romero Enrique   Rubén Romero Enrique 1984 6 2 0 0,00 1 0 0 1
2 Antonio 'Torrichuelli' Torres Escámez   Antonio 'Torrichuelli' Torres Escámez 1979 8 0 0 0,00 0 0 0 3
4 Lorenzo 'Tanke' Vallés Tunberg   Lorenzo 'Tanke' Vallés Tunberg 1981 7 0 0 0,00 0 0 0 2
5 Manuel Blanco Bergas   Manuel Blanco Bergas 1979 2 1 0 0,00 0 0 0 0
14 Antoni  Rotger Reina   Antoni Rotger Reina 1979 5 1 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters Any: Jugats Gols marcats Gols rebuts Gols rebuts mitjana Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles Punts MVP
7 Juan G. 'Juanga' Ramón Mayol   Juan G. 'Juanga' Ramón Mayol 1984 8 9 0 0,00 0 0 0 6
8 Josep  Torres Pons   Josep Torres Pons 1977 3 0 0 0,00 0 0 0 0
10 Alejandro  Fernández Sánchez   Alejandro Fernández Sánchez 1981 7 4 0 0,00 3 0 0 6

Sancionats

Tardor 2017-2018
Jugador Equip Durada Finalitza
Raúl Ayuste Ferré Santa Mónica Legends FC 1 Quarts de Final
Sergio Ferragut Guerrero Quely United 3 Final - 3r i 4t Classificat
Marc Moragues Riera Palma Palace 3 Final, 3r i 4t Classificat
Iván Moya Donis H2a Uniformes 1 Quarts de Final
Xavier Suñer Culla Esparta de Risa 3 Final, 3r i 4t Classificat