• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Rivals: Jardines Jasa FC | Grup 3 Estiu 2019

Print 

Rivals Partits Guanyats Empatats Perduts Gols totals
Pet's Place 9 6 1 2 22 - 11
Ponso's 9 4 1 4 18 - 20
Bar Cine Club Carlos 6 4 1 1 24 - 13
Pro Evo 5 4 0 1 18 - 7
Songo City 5 3 2 0 18 - 9
Paralaktikos 4 4 0 0 22 - 3
Sanudiet 4 4 0 0 11 - 1
Bizz & Buzz 4 2 0 2 11 - 12
Xuxetes 3 3 0 0 23 - 2
Aston Birra 3 3 0 0 19 - 6
Estanco 84 Camp Redó 3 3 0 0 16 - 6
A.D. Waterpolo 3 3 0 0 13 - 1
Mobles Ca'n Barato 3 3 0 0 13 - 5
Los 1 3 3 0 0 11 - 2
H2a Uniformes 3 3 0 0 10 - 4
Yesos Martínez 3 2 1 0 9 - 5
500 millas 3 2 0 1 8 - 5
Coyunda Fast&Good 3 2 0 1 8 - 7
Maricel F.C. 3 2 0 1 6 - 4
UIB Calidade 3 1 0 2 5 - 7
Cabras FC 3 0 1 2 5 - 8
Lina Morgan Freeman 2 2 0 0 15 - 4
Veteranos 2 2 0 0 15 - 2
Obratec 2 2 0 0 12 - 0
UIB Team 2 2 0 0 12 - 0
Ultimate Team 2 2 0 0 10 - 7
La Orden de los Esenios 2 2 0 0 9 - 2
Red's Palma 2 2 0 0 7 - 4
La Naranja Mecánica 2 2 0 0 6 - 3
Forn de la Pau 2 1 0 1 11 - 7
Old School 2 1 1 0 7 - 5
Real MTR 2 1 0 1 6 - 7
Son Espartanes 2 1 1 0 6 - 3
Avante, centro de día 2 1 0 1 5 - 6
Ice Wave FC 2 1 0 1 5 - 3
Atlético Rafael 2 0 0 2 3 - 8
Fritos Suecos 2 0 0 2 3 - 7
Ipanema 2 0 1 1 2 - 5
La Roja 2 0 1 1 2 - 3
U.D. Delicatessen 2 0 0 2 1 - 7
Atlético Pachanga 1 1 0 0 16 - 1
Xerecs de la frontera 1 1 0 0 13 - 0
SOSAnimal 1 1 0 0 10 - 2
Athletic Son Dureta 1 1 0 0 9 - 0
The Lions Crew 1 1 0 0 9 - 0
Peña Barcelonista Paguera 1 1 0 0 8 - 1
Tapicería Planas II 1 1 0 0 7 - 0
Kalamar's Team 1 1 0 0 6 - 1
M.B. McCorhan 1 1 0 0 6 - 1
BdP F.C. 1 1 0 0 5 - 3
El Llamado Team 1 1 0 0 5 - 2
Skalop FC 1 1 0 0 5 - 1
Aluminios NHC 1 1 0 0 4 - 2
Atlético Satau 1 1 0 0 4 - 3
Los Troncos 1 1 0 0 4 - 0
Mail Boxes Etc. 1 1 0 0 4 - 1
Mandarina Mecánica 1 1 0 0 4 - 2
Megasport FC 1 1 0 0 4 - 1
Bar Es Cantonet 1 1 0 0 3 - 0
CSIF Futsal 1 1 0 0 3 - 1
Limpiezas Sayago 1 1 0 0 3 - 2
Rovellats 1 1 0 0 3 - 2
Statoo 13 1 1 0 0 3 - 0
Supersúbditos F.C. 1 1 0 0 3 - 0
Vecchios Signores 1 1 0 0 3 - 0
Yo no he Seedorf 1 1 0 0 3 - 2
Motonautica Ensenyat 1 1 0 0 2 - 1
S'Athletic Puig Baleja 1 1 0 0 2 - 1
Habitissimo United 1 0 1 0 5 - 5
Body Power F.C. 1 0 1 0 2 - 2
Calymist 1 0 1 0 2 - 2
Esparta de Risa 1 0 0 1 2 - 3
Sampol 1 0 0 1 2 - 3
Sanjo Crack-Gol 1 0 1 0 2 - 2
Shakespeare 1 0 1 0 2 - 2
AC MILÁN 90 1 0 0 1 1 - 3
Black & Whites 1 0 1 0 1 - 1
Roulette 1 0 0 1 1 - 4
Servicios Isleños 2006 1 0 0 1 1 - 4
Spanish Mazapán 1 0 1 0 1 - 1
Tense FC 1 0 0 1 1 - 2
Inter-Pol 1 0 0 1 0 - 5
Los Jack Here 1 0 1 0 0 - 0

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals