• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Rivals: Ponso's

Print 

Rivals Partits Guanyats Empatats Perduts Gols totals
Pet's Place 16 11 2 3 44 - 24
Bar Cine Club Carlos 14 9 2 3 32 - 23
Sanudiet 13 5 2 6 16 - 18
New Replay 7 4 1 2 17 - 13
A.D. Waterpolo 7 3 1 3 19 - 18
La Roja 7 2 3 2 8 - 9
Alavés y No Vuelvas FC 6 5 1 0 24 - 8
Jardines Jasa FC 6 3 1 2 14 - 10
Cafetería La Galería 5 1 2 2 9 - 13
Atlético Rafael 5 0 1 4 3 - 12
Instalaciones Sapesa 4 1 2 1 9 - 9
Los Galacticos 3 3 0 0 11 - 1
Calymist 3 2 1 0 9 - 7
Insengardos-Corb Marí 3 2 1 0 6 - 2
F.C. Ambiciones 3 2 0 1 5 - 4
H2a Uniformes 3 1 0 2 9 - 10
Aston Birra 2 2 0 0 10 - 3
Rustic-EasyRent 2 2 0 0 9 - 2
Sanjo Crack-Gol 2 2 0 0 8 - 2
Vía Alemania 2 2 0 0 8 - 1
Sporting Traumas 2 2 0 0 7 - 2
Maricel F.C. 2 2 0 0 6 - 2
Club Experto 2 2 0 0 5 - 0
Coyunda Fast&Good 2 2 0 0 5 - 2
Neodelfos 2 2 0 0 5 - 2
Estrella Coja 2.0 2 1 1 0 8 - 3
Red's Palma 2 1 0 1 7 - 2
Cabras FC 2 1 0 1 5 - 6
Croquetas F.C. 2 1 0 1 4 - 4
Werdes Bremen 2 1 1 0 3 - 1
CD Palma 2 0 1 1 5 - 7
Génova Classics 2 0 1 1 4 - 5
Feeling Home 2 0 0 2 3 - 6
Broken City 2 0 0 2 2 - 5
Frutos Suecos 2 0 0 2 2 - 11
Yates Mallorca 2 0 0 2 2 - 10
Tense FC 1 1 0 0 9 - 2
The Lions Crew 1 1 0 0 8 - 0
Rayo Mallorcano CD 1 1 0 0 7 - 0
Skalop FC 1 1 0 0 7 - 2
Efsi Cans Vells 1 1 0 0 6 - 1
Olímpic de Massanella 1 1 0 0 6 - 0
Tres Costuras 1 1 0 0 6 - 0
Aluminios Morales 1 1 0 0 5 - 2
Diveresport Magaluf 1 1 0 0 5 - 1
Estanco 84 Camp Redó 1 1 0 0 5 - 1
Bar Es Pou 1 1 0 0 4 - 2
CSKA La Ropa 1 1 0 0 4 - 1
Dínamo de Cuenc 1 1 0 0 4 - 1
MTS Globe Team 1 1 0 0 4 - 0
exclusivesail.com 1 1 0 0 4 - 2
A.C. Caló 1 1 0 0 3 - 1
BdP F.C. 1 1 0 0 3 - 1
Esparta de Risa 1 1 0 0 3 - 0
Logitravel 1 1 0 0 3 - 1
Marisquería Galicia 1 1 0 0 3 - 1
Roiss F.C. 1 1 0 0 3 - 1
Statoo 13 1 1 0 0 3 - 0
U.D. Drink Team 1 1 0 0 3 - 1
UD La Palmas 1 1 0 0 3 - 1
Emergències Setmil 1 1 0 0 1 - 0
Man Red 1 1 0 0 1 - 0
Tecnohertz 1 0 1 0 4 - 4
Exclusive Catering 1 0 0 1 3 - 5
Pinturas Jerez 1 0 1 0 3 - 3
Son Espartanes 1 0 1 0 3 - 3
Borussi 1 0 1 0 2 - 2
Cassio A.M.R 1 0 0 1 2 - 3
Peña Barcelonista Paguera 1 0 1 0 2 - 2
The Union 1 0 0 1 2 - 4
U.D. Delicatessen 1 0 0 1 2 - 5
Dropyourmusic 1 0 0 1 1 - 2
Fix Projects 1 0 0 1 1 - 4
Unión Confianza Consultora 1 0 1 0 1 - 1
Consell de Savis 1 0 0 1 0 - 3
Vecchios Signores 1 0 1 0 0 - 0

Sancionats

Primavera 2018
Jugador Equip Durada Finalitza
Tybor Araujo Baffica Habitissimo United 3 Final, 3r i 4t Classificat
Tybor Araujo Baffica Habitissimo United 10 Jornada 11
Jaume Gomila Rosselló UD La Palmas 1 Jornada 10
Lautaro Guzmán Unión Platense 10 Jornada 11
Lautaro Guzmán Unión Platense 3 Final, 3r i 4t Classificat
Fco. José Llabrés Estrany Logitravel 4 Jornada 11
Francisco José Ribas González Can Pastilla 3 Jornada 8
Victor Andrés Rodríguez Malvarez UD Punt De Joc 1 Jornada 8