• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Dades personals

Fotografia de Raúl Gómez Luque
Nom: Raúl Gómez Luque
Any: 1999
Alçada: 180 cm
Pes: 66 kg
Dorsal: 5
Posició: Defenses
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Divendres, 29.11.2019 Sobre Claque 0 - 2 Simó Burguera Abogados 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 04.12.2019 Atlético Maetilico 5 - 1 Sobre Claque 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Divendres, 13.12.2019 Inter Balear 3 - 10 Sobre Claque 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Divendres, 20.12.2019 Sapos FC 3 - 1 Sobre Claque 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Divendres, 03.01.2020 Ciclaos FC 2 - 1 Sobre Claque 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Divendres, 10.01.2020 Sobre Claque 2 - 5 Sanjo Didos FC 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Divendres, 24.01.2020 The Academy Int. School 4 - 3 Sobre Claque 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Divendres, 31.01.2020 Sobre Claque 2 - 2 Terrazas Son Moix 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Divendres, 07.02.2020 Sobre Claque 5 - 0 Retiraos FC 0 1 0 1 0 0 0 0 0
Divendres, 14.02.2020 Sobre Claque 3 - 2 Sagantosu FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 24.02.2020 6 - 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 04.03.2020 1 - 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 09.03.2020 1 - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 12.03.2020 0 - 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 5 3 0 1 0 0 0 1 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Tardor 2018-2019 Sobre Claque 10 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0
Primavera 2019 Sobre Claque 11 2 0 0 2 0 0 1 0 0 0
Tardor 2019-2020 Sobre Claque 14 5 3 0 1 0 0 0 0 1 0
Primavera 2020 Sobre Claque 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 35 8 5 0 3 0 0 1 1 1 0

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals