• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Miguel A. 'Maik' Oliver Aguiló | Grup 4 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Miguel A. 'Maik' Oliver Aguiló
Nom: Miguel A. 'Maik' Oliver Aguiló
Conegut com: Maik
Any: 1994
Alçada: 181 cm
Pes: 80 kg
Dorsal: 4
Posició: Defenses
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dijous, 18.07.2019 Celta de Vino 0 - 4 Llabrés Pocoví SL 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 25.07.2019 Llabrés Pocoví SL 1 - 0 Percutanos FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 01.08.2019 Yates Mallorca 0 - 0 Llabrés Pocoví SL 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 05.09.2019 Llabrés Pocoví SL 2 - 2 Oliva Trencada 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 12.09.2019 Llabrés Pocoví SL 3 - 3 Árbitro Regalao 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 19.09.2019 Dardos JM 3 - 3 Llabrés Pocoví SL 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 26.09.2019 Llabrés Pocoví SL 1 - 0 Shakespeare 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 03.10.2019 Morcillas de Burgos 0 - 3 Llabrés Pocoví SL 2 1 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 10.10.2019 Llabrés Pocoví SL 0 - 2 Logitravel 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Partits totals 3 2 0 0 0 0 0 0 1

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Primavera 2014 SOS Animal&Génova Classics 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 Llabrés Pocoví SL 4 3 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Estiu 2019 Llabrés Pocoví SL 9 3 2 0 0 0 0 0 0 0 1
Total 14 6 3 0 0 0 0 0 2 0 1

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 1 Primavera 2014 Primavera 2014 SOS Animal&Génova Classics Defenses
Grup 4 Primavera 2019 Primavera 2019 Llabrés Pocoví SL Defenses
Grup 4 Estiu 2019 Estiu 2019 Llabrés Pocoví SL Defenses

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals