• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: José Enrique García Estarli | Grup 4 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de José Enrique García Estarli
Nom: José Enrique García Estarli
Any: 1985
Dorsal: 12
Posició: Defenses
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dijous, 18.07.2019 Morcillas de Burgos 3 - 0 Dardos JM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 25.07.2019 Dardos JM 2 - 2 Logitravel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 01.08.2019 Celta de Vino 2 - 0 Dardos JM 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 05.09.2019 Dardos JM 0 - 4 Percutanos FC 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Dijous, 12.09.2019 Yates Mallorca 10 - 0 Dardos JM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 2 0 0 0 0 1 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2018 Dardos JM 13 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
Estiu 2019 Dardos JM 5 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Tardor 2018-2019 Dardos JM 8 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Primavera 2018 Dardos JM 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 29 2 0 0 1 0 0 1 2 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 4 Estiu 2018 Estiu 2018 Dardos JM Defenses
Grup 4 Estiu 2019 Estiu 2019 Dardos JM Defenses
Grup 4 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Dardos JM Defenses
Grup 5 Primavera 2018 Primavera 2018 Dardos JM Defenses

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final