• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Nicolás Pérez de la Mora | Grup 3 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Nicolás Pérez de la Mora
Nom: Nicolás Pérez de la Mora
Any: 1987
Alçada: 183 cm
Pes: 90 kg
Dorsal: 1
Posició: Porters
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimecres, 24.07.2019 Sampol 1 - 3 F.C. Sa Goleta 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Dimecres, 31.07.2019 Bar Cine Club Carlos 9 - 0 Sampol 0 0 0 0 9 0 0 0 0
Dimecres, 04.09.2019 U.D. Delicatessen 9 - 3 Sampol 0 0 0 0 9 0 0 0 0
Dimecres, 11.09.2019 Jardines Jasa FC 2 - 3 Sampol 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dimecres, 18.09.2019 Instalaciones Sapesa 3 - 2 Sampol 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Dimecres, 25.09.2019 Sampol 2 - 5 Melicotó Mecànic 1 0 0 0 5 0 0 0 0
Dimecres, 02.10.2019 Sampol 2 - 5 Songo City 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Dilluns, 21.10.2019 1 - 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Partits totals 1 0 0 0 38 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2019 Sampol 8 1 0 0 0 38 4.75 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 Sampol 12 6 0 0 0 52 4.33 0 2 0 0
Tardor 2018-2019 Sampol 9 3 0 0 0 7 2.33 0 0 0 0
Total 29 10 0 0 0 97 4.22 0 2 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 Sampol Porters
Grup 3 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Sampol Porters
Grup 4 Primavera 2019 Primavera 2019 Sampol Porters
Grup 5 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Sampol Porters

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final