• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Bartomeu 'Tomeu' Adrover Gallego | Grup 3 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Bartomeu 'Tomeu' Adrover Gallego
Nom: Bartomeu 'Tomeu' Adrover Gallego
Conegut com: Tomeu
Any: 1988
Alçada: 173 cm
Pes: 70 kg
Dorsal: 3
Posició: Davanters
Peu dominant: Ambidextre

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimecres, 17.07.2019 CSIF Futsal 1 - 3 Sampol 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 24.07.2019 Sampol 1 - 3 F.C. Sa Goleta 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 31.07.2019 Bar Cine Club Carlos 9 - 0 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 04.09.2019 U.D. Delicatessen 9 - 3 Sampol 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 11.09.2019 Jardines Jasa FC 2 - 3 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 18.09.2019 Instalaciones Sapesa 3 - 2 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 25.09.2019 Sampol 2 - 5 Melicotó Mecànic 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 02.10.2019 Sampol 2 - 5 Songo City 1 1 1 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 09.10.2019 Sampol 1 - 7 Nottingham Prisas F.C. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 4 5 1 0 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2019 Sampol 9 4 5 1 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 Sampol 10 11 11 0 2 0 0 0 1 0 0
Tardor 2018-2019 Sampol 4 5 4 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 23 20 20 1 2 0 0 0 1 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 Sampol Davanters
Grup 4 Primavera 2019 Primavera 2019 Sampol Davanters
Grup 5 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Sampol Davanters

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final