• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Luca Manuel Beravs | Grup 3 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Luca Manuel Beravs
Nom: Luca Manuel Beravs
Any: 1999
Alçada: 178 cm
Pes: 67 kg
Dorsal: 1
Posició: Porters
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimecres, 17.07.2019 CSIF Futsal 1 - 3 Sampol 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Dimecres, 24.07.2019 Melicotó Mecànic 4 - 10 CSIF Futsal 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Dimecres, 31.07.2019 CSIF Futsal 1 - 8 U.D. Delicatessen 0 0 0 0 8 0 0 0 0
Dimecres, 04.09.2019 CSIF Futsal 1 - 4 Songo City 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Dimecres, 11.09.2019 Instalaciones Sapesa 6 - 1 CSIF Futsal 0 0 0 0 6 0 0 0 0
Dimecres, 18.09.2019 CSIF Futsal 3 - 2 F.C. Sa Goleta 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dimecres, 25.09.2019 Bar Cine Club Carlos 3 - 2 CSIF Futsal 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Partits totals 0 0 0 0 30 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2018 CSIF Futsal 11 3 0 0 0 28 2.55 0 0 0 0
Estiu 2019 CSIF Futsal 7 0 0 0 0 30 4.29 0 0 0 0
Primavera 2018 CSIF Futsal 6 5 0 0 0 21 3.5 0 0 0 0
Primavera 2019 CSIF Futsal 12 1 0 0 0 38 3.17 0 0 0 0
Tardor 2018-2019 CSIF Futsal 11 1 0 0 0 24 2.18 0 0 0 0
Total 47 10 0 0 0 141 3 0 0 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 3 Estiu 2018 Estiu 2018 CSIF Futsal Porters
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 CSIF Futsal Porters
Grup 3 Primavera 2018 Primavera 2018 CSIF Futsal Porters
Grup 3 Primavera 2019 Primavera 2019 CSIF Futsal Porters
Grup 3 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 CSIF Futsal Porters

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final