• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Emilio Ribera Fernández | Grup 3 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Emilio Ribera Fernández
Nom: Emilio Ribera Fernández
Any: 1983
Dorsal: 3
Posició: Defenses

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimecres, 24.07.2019 U.D. Delicatessen 1 - 3 Nottingham Prisas F.C. 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dimecres, 11.09.2019 Bar Cine Club Carlos 2 - 3 U.D. Delicatessen 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Partits totals 0 0 0 0 0 1 1 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2019 U.D. Delicatessen 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
Primavera 2019 U.D. Delicatessen 15 3 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Tardor 2018-2019 Avante, centro de día 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2018 Unión Deportiva 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2018 Unión Deportiva 10 4 1 0 0 0 0 0 2 0 0
Estiu 2012 Soledanos 5 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0
Tardor 2017-2018 Gran Combó 10 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Total 45 11 3 0 0 0 0 1 6 1 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 U.D. Delicatessen Defenses
Grup 3 Primavera 2019 Primavera 2019 U.D. Delicatessen Defenses
Grup 3 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Avante, centro de día Defenses
Grup 4 Estiu 2018 Estiu 2018 Unión Deportiva Defenses
Grup 5 Primavera 2018 Primavera 2018 Unión Deportiva Defenses
Grup 6 Estiu 2012 Estiu 2012 Soledanos Defenses
Grup 5 Tardor 2017-2018 Tardor 2017-2018 Gran Combó Defenses

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final