• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Bartolomé Jordán Palmer de Vreugd | Grup 3 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Bartolomé Jordán Palmer de Vreugd
Nom: Bartolomé Jordán Palmer de Vreugd
Alçada: 193 cm
Pes: 88 kg
Dorsal: 5
Posició: Migcampistes
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimecres, 17.07.2019 Nottingham Prisas F.C. 10 - 1 Melicotó Mecànic 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 24.07.2019 Melicotó Mecànic 4 - 10 CSIF Futsal 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 31.07.2019 F.C. Sa Goleta 3 - 4 Melicotó Mecànic 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 11.09.2019 Songo City 5 - 3 Melicotó Mecànic 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 18.09.2019 Melicotó Mecànic 4 - 6 Jardines Jasa FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 25.09.2019 Sampol 2 - 5 Melicotó Mecànic 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 02.10.2019 Melicotó Mecànic 4 - 3 Bar Cine Club Carlos 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 09.10.2019 Melicotó Mecànic 1 - 12 U.D. Delicatessen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 0 1 0 0 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2019 Melicotó Mecànic 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 Melicotó Mecànic Migcampistes

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final