• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Raul Pinazo Acebes | Grup 3 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Raul  Pinazo Acebes
Nom: Raul Pinazo Acebes
Any: 1980
Alçada: 174 cm
Pes: 75 kg
Dorsal: 19
Posició: Migcampistes
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimecres, 17.07.2019 F.C. Sa Goleta 0 - 4 Jardines Jasa FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 24.07.2019 Jardines Jasa FC 2 - 5 Bar Cine Club Carlos 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 31.07.2019 Songo City 1 - 4 Jardines Jasa FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 18.09.2019 Melicotó Mecànic 4 - 6 Jardines Jasa FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 23.10.2019 1 - 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 29.10.2019 0 - 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 0 3 0 0 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Primavera 2019 Jardines Jasa FC 13 5 5 0 0 0 0 0 1 0 0
Tardor 2018-2019 Jardines Jasa FC 11 2 3 0 1 0 0 0 0 0 1
Estiu 2018 Atlético Rafael 8 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2019 Jardines Jasa FC 6 4 3 0 1 0 0 0 0 0 0
Primavera 2018 Atlético Rafael 10 6 5 0 1 0 0 0 2 0 0
Tardor 2019-2020 Jardines Jasa FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2009-2010 Galatxo 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2010 Centro Aragonés 10 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2012-2013 Atlético Rafael 13 5 10 0 0 0 0 0 1 0 0
Primavera 2013 Atlético Rafael 12 16 4 0 0 0 0 0 1 0 0
Estiu 2013 Atlético Rafael 12 15 11 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2013-2014 Atlético Rafael 12 7 7 0 0 0 0 0 1 0 0
Primavera 2014 Atlético Rafael 13 12 10 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2015 Bar Cine Club Carlos 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2015 Recreativos Redondo 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2015-2016 Atlético Rafael 13 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2016 Atlético Rafael 13 0 1 0 0 0 0 0 3 0 0
Estiu 2016 Atlético Rafael 11 0 6 0 0 0 0 0 2 0 0
Tardor 2016-2017 Atlético Rafael 11 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2017 Atlético Rafael 9 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2017 Jardines Jasa FC 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2017-2018 Jardines Jasa FC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 194 86 96 0 3 0 0 0 11 0 1

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 2 Primavera 2019 Primavera 2019 Jardines Jasa FC Migcampistes
Grup 2 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Jardines Jasa FC Migcampistes
Grup 3 Estiu 2018 Estiu 2018 Atlético Rafael Migcampistes
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 Jardines Jasa FC Migcampistes
Grup 3 Primavera 2018 Primavera 2018 Atlético Rafael Migcampistes
Grup 3 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Jardines Jasa FC Migcampistes
Grup 3 Tardor 09-10 Tardor 2009-2010 Galatxo Migcampistes
Grup 1 Primavera2010 Primavera 2010 Centro Aragonés Migcampistes
Grup 2 Tardor 2012-2013 Tardor 2012-2013 Atlético Rafael Migcampistes
Grup 2 Primavera 2013 Primavera 2013 Atlético Rafael Migcampistes
Grup 1 Estiu 2013 Estiu 2013 Atlético Rafael Migcampistes
Grup 1 Tardor 13-14 Tardor 2013-2014 Atlético Rafael Migcampistes
Grup 1 Primavera 2014 Primavera 2014 Atlético Rafael Migcampistes
Play-off 4a Primavera 2015 Primavera 2015 Bar Cine Club Carlos Migcampistes
Play-off 1a Estiu 2015 Estiu 2015 Recreativos Redondo Migcampistes
Grup 4 Tardor 2015-16 Tardor 2015-2016 Atlético Rafael Migcampistes
Grup 5 Primavera 2016 Primavera 2016 Atlético Rafael Migcampistes
Grup 2 Estiu 2016 Estiu 2016 Atlético Rafael Migcampistes
Grup 2 Tardor 2016-17 Tardor 2016-2017 Atlético Rafael Migcampistes
Grup 2 Primavera 2017 Primavera 2017 Atlético Rafael Migcampistes
Grup 2 Estiu 2017 Estiu 2017 Jardines Jasa FC Migcampistes
Grup 2 Tardor 2017-2018 Tardor 2017-2018 Jardines Jasa FC Migcampistes

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final