• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Félix Alarcón Álvarez | Grup 3 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Félix Alarcón Álvarez
Nom: Félix Alarcón Álvarez
Any: 1982
Alçada: 177 cm
Dorsal: 14
Posició: Defenses
Peu dominant: d

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimecres, 11.09.2019 Jardines Jasa FC 2 - 3 Sampol 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 18.09.2019 Melicotó Mecànic 4 - 6 Jardines Jasa FC 0 0 0 2 0 0 0 0 0
Dimecres, 02.10.2019 Instalaciones Sapesa 0 - 2 Jardines Jasa FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 07.10.2019 Jardines Jasa FC 3 - 1 CSIF Futsal 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 23.10.2019 1 - 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 29.10.2019 0 - 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 04.11.2019 6 - 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 0 0 0 2 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Primavera 2018 Jardines Jasa FC 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 Jardines Jasa FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2018-2019 Jardines Jasa FC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2019 Jardines Jasa FC 7 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Jardines Jasa FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 11 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 2 Primavera 2018 Primavera 2018 Jardines Jasa FC Defenses
Grup 2 Primavera 2019 Primavera 2019 Jardines Jasa FC Defenses
Grup 2 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Jardines Jasa FC Defenses
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 Jardines Jasa FC Defenses
Grup 3 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Jardines Jasa FC Defenses

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final