• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Ismael 'Isma' Gómez Fuster | Grup 2 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Ismael 'Isma' Gómez Fuster
Nom: Ismael 'Isma' Gómez Fuster
Conegut com: Isma
Any: 1977
Alçada: 175 cm
Pes: 83 kg
Dorsal: 4
Posició: Defenses
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimarts, 16.07.2019 Ponso's 3 - 3 Ultimate Team 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 23.07.2019 Ultimate Team 5 - 2 Real MTR 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 30.07.2019 Habitissimo United 2 - 1 Ultimate Team 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 03.09.2019 Ultimate Team 3 - 2 Maricel F.C. 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dimarts, 17.09.2019 Ultimate Team 1 - 5 Ipanema 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 01.10.2019 Ultimate Team 3 - 3 The Lions Crew 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Partits totals 0 0 0 0 0 0 1 0 1

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2019 Ultimate Team 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
Primavera 2019 Ultimate Team 11 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2018-2019 Ultimate Team 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2018 Los Retirados 9 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
Total 38 1 0 0 1 0 0 0 1 0 1

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 2 Estiu 2019 Estiu 2019 Ultimate Team Defenses
Grup 2 Primavera 2019 Primavera 2019 Ultimate Team Defenses
Grup 2 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Ultimate Team Defenses
Grup 4 Primavera 2018 Primavera 2018 Los Retirados Defenses

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final