• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Ángel Ruíz Sánchez | Grup 2 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Ángel Ruíz Sánchez
Nom: Ángel Ruíz Sánchez
Any: 1983
Alçada: 177 cm
Pes: 77 kg
Dorsal: 7
Posició: Davanters

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimarts, 16.07.2019 Maricel F.C. 2 - 3 GD Rehabilitaciones 1 1 0 1 0 0 0 0 0
Dimarts, 23.07.2019 GD Rehabilitaciones 1 - 2 The Lions Crew 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dimarts, 17.09.2019 Pet's Place 2 - 1 GD Rehabilitaciones 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 24.09.2019 GD Rehabilitaciones 3 - 2 Ponso's 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dimarts, 15.10.2019 GD Rehabilitaciones 6 - 6 Ultimate Team 0 1 0 0 0 0 1 0 0
Dimarts, 29.10.2019 0 - 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 04.11.2019 1 - 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 1 4 0 1 0 0 3 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2019 GD Rehabilitaciones 7 1 4 0 1 0 0 0 3 0 0
Primavera 2019 GD Rehabilitaciones 6 4 3 0 1 0 0 0 0 0 0
Tardor 2018-2019 GD Rehabilitaciones 7 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 GD Rehabilitaciones 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 20 5 9 0 3 0 0 0 3 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 2 Estiu 2019 Estiu 2019 GD Rehabilitaciones Davanters
Grup 2 Primavera 2019 Primavera 2019 GD Rehabilitaciones Davanters
Grup 2 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 GD Rehabilitaciones Davanters
Grup 4 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 GD Rehabilitaciones Davanters

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final