• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Ángel Ruíz Sánchez | Grup 2 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Ángel Ruíz Sánchez
Nom: Ángel Ruíz Sánchez
Any: 1983
Alçada: 177 cm
Pes: 77 kg
Dorsal: 7
Posició: Davanters

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimarts, 16.07.2019 Maricel F.C. 2 - 3 GD Rehabilitaciones 1 1 0 1 0 0 0 0 0
Dimarts, 23.07.2019 GD Rehabilitaciones 1 - 2 The Lions Crew 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dimarts, 17.09.2019 Pet's Place 2 - 1 GD Rehabilitaciones 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 24.09.2019 GD Rehabilitaciones 3 - 2 Ponso's 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dimarts, 15.10.2019 GD Rehabilitaciones 6 - 6 Ultimate Team 0 1 0 0 0 0 1 0 0
Dimarts, 29.10.2019 0 - 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 04.11.2019 1 - 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 1 4 0 1 0 0 3 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Tardor 2018-2019 GD Rehabilitaciones 7 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 GD Rehabilitaciones 6 4 3 0 1 0 0 0 0 0 0
Estiu 2019 GD Rehabilitaciones 7 1 4 0 1 0 0 0 3 0 0
Tardor 2019-2020 GD Rehabilitaciones 9 7 7 0 4 0 0 0 0 0 0
Primavera 2020 GD Rehabilitaciones 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 29 12 16 0 7 0 0 0 3 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 2 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 GD Rehabilitaciones Davanters
Grup 2 Primavera 2019 Primavera 2019 GD Rehabilitaciones Davanters
Grup 2 Estiu 2019 Estiu 2019 GD Rehabilitaciones Davanters
Grup 4 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 GD Rehabilitaciones Davanters
Grup 4 Primavera 2020 Primavera 2020 GD Rehabilitaciones Davanters

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals