• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Pablo Federico Marcos | Grup 1 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Pablo Federico Marcos
Nom: Pablo Federico Marcos
Alçada: 180 cm
Pes: 95 kg
Dorsal: 12
Posició: Defenses
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dilluns, 15.07.2019 Leña para el carbón 1 - 2 Ice Wave FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 22.07.2019 Leña para el carbón 0 - 4 Jandro's Bar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 29.07.2019 La Roja 2 - 3 Leña para el carbón 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Dilluns, 02.09.2019 Leña para el carbón 1 - 3 Avengers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 16.09.2019 Leña para el carbón 1 - 5 Cabras FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 23.09.2019 Aluminios Sanz 4 - 4 Leña para el carbón 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 30.09.2019 Leña para el carbón 3 - 1 Parquesquina FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 07.10.2019 Los Galacticos 1 - 3 Leña para el carbón 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 15.10.2019 Sporting de Madeira 1 - 4 Leña para el carbón 2 0 0 0 0 0 1 0 0
Dilluns, 28.10.2019 0 - 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0
Partits totals 2 0 0 0 0 0 3 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2019 Leña para el carbón 10 2 0 0 0 0 0 0 3 0 0
Tardor 2019-2020 Leña para el carbón 12 0 2 0 1 0 0 0 1 0 0
Primavera 2020 Leña para el carbón 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 22 2 2 0 1 0 0 0 4 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 1 Estiu 2019 Estiu 2019 Leña para el carbón Defenses
Grup 1 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Leña para el carbón Defenses
Grup 1 Primavera 2020 Primavera 2020 Leña para el carbón Defenses

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals