• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: José Manuel Luque Álvarez | Grup 1 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de José Manuel Luque Álvarez
Nom: José Manuel Luque Álvarez
Any: 1979
Alçada: 177 cm
Pes: 82 kg
Dorsal: 1
Posició: Porters

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dilluns, 15.07.2019 Aluminios Sanz 3 - 6 Los Galacticos 0 0 0 0 6 0 0 0 0
Dilluns, 22.07.2019 Aluminios Sanz 2 - 7 La Roja 0 0 0 0 7 0 0 0 0
Dilluns, 16.09.2019 Aluminios Sanz 4 - 2 Parquesquina FC 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dilluns, 30.09.2019 Ice Wave FC 6 - 2 Aluminios Sanz 0 0 0 0 6 0 0 0 0
Dilluns, 07.10.2019 Jandro's Bar 3 - 2 Aluminios Sanz 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Dijous, 24.10.2019 1 - 4 0 0 0 0 4 0 0 0 0
Partits totals 0 0 0 0 28 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Tardor 2017-2018 Aluminios Sanz 3 0 0 0 0 8 2.67 0 0 0 0
Primavera 2018 Aluminios Sanz 11 0 0 0 0 39 3.55 0 0 0 0
Estiu 2018 Aluminios Sanz 5 0 0 0 0 18 3.6 0 0 0 0
Tardor 2018-2019 Aluminios Sanz 9 0 0 0 0 30 3.33 0 0 0 0
Primavera 2019 Aluminios Sanz 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
Estiu 2019 Aluminios Sanz 6 0 0 0 0 28 4.67 0 0 0 0
Total 35 0 0 0 0 124 3.54 0 0 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 1 Tardor 2017-2018 Tardor 2017-2018 Aluminios Sanz Porters
Grup 1 Primavera 2018 Primavera 2018 Aluminios Sanz Porters
Grup 1 Estiu 2018 Estiu 2018 Aluminios Sanz Porters
Grup 1 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Aluminios Sanz Porters
Grup 1 Primavera 2019 Primavera 2019 Aluminios Sanz Porters
Grup 1 Estiu 2019 Estiu 2019 Aluminios Sanz Porters

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals