• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Joan Francesc Company Huesca | Grup 1 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Joan Francesc Company Huesca
Nom: Joan Francesc Company Huesca
Any: 1995
Dorsal: 8
Posició: Defenses
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dilluns, 15.07.2019 Leña para el carbón 1 - 2 Ice Wave FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 22.07.2019 Ice Wave FC 4 - 1 Los Galacticos 2 2 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 29.07.2019 Jandro's Bar 0 - 2 Ice Wave FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 02.09.2019 Ice Wave FC 2 - 1 La Roja 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 09.09.2019 Avengers 3 - 0 Ice Wave FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 30.09.2019 Ice Wave FC 6 - 2 Aluminios Sanz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 07.10.2019 Parquesquina FC 4 - 2 Ice Wave FC 0 0 0 0 0 1 0 0 0
Dilluns, 28.10.2019 2 - 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 30.10.2019 5 - 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 2 3 0 0 0 1 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2017 Ice Wave FC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2017-2018 Ice Wave FC 10 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0
Primavera 2018 Ice Wave FC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2018 Ice Wave FC 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2019 Ice Wave FC 9 2 3 0 0 0 0 1 0 0 0
Total 31 2 5 0 0 0 0 1 1 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 1 Estiu 2017 Estiu 2017 Ice Wave FC Defenses
Grup 1 Tardor 2017-2018 Tardor 2017-2018 Ice Wave FC Defenses
Grup 1 Primavera 2018 Primavera 2018 Ice Wave FC Defenses
Grup 1 Estiu 2018 Estiu 2018 Ice Wave FC Defenses
Grup 1 Estiu 2019 Estiu 2019 Ice Wave FC Defenses

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Omar Asunción Santaemilia Bar Cine Club Carlos -
Patrick Fco. Garcés Morey Marimón Tcuida 1 Quarts de Final
Jesús Liceran Serrano Yates Mallorca 1 Final i 3r i 4t Classificat
José Antonio Prieto Tauste Sagantosu FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Antonio Ruiz Suárez La Roja 1 Semifinals