• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Alejandro 'Alex' Bou Martínez | Grup 3 Tardor 2018-2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Alejandro 'Alex' Bou Martínez
Nom: Alejandro 'Alex' Bou Martínez
Conegut com: Alex
Any: 1999
Alçada: 175 cm
Pes: 64 kg
Dorsal: 18
Posició: Davanters
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimecres, 21.11.2018 CSIF Futsal 0 - 3 F.C. Sa Goleta 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 12.12.2018 Atlètic Ciutat 0 - 8 CSIF Futsal 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 09.01.2019 U.D. Delicatessen 3 - 2 CSIF Futsal 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 23.01.2019 Roulette 3 - 2 CSIF Futsal 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 30.01.2019 Avante, centro de día 2 - 1 CSIF Futsal 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 2 1 0 0 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2018 CSIF Futsal 10 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2019 CSIF Futsal 8 1 2 0 2 0 0 1 0 0 0
Primavera 2018 CSIF Futsal 10 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 CSIF Futsal 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2018-2019 CSIF Futsal 5 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 40 7 6 0 3 0 0 1 0 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 3 Estiu 2018 Estiu 2018 CSIF Futsal Davanters
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 CSIF Futsal Davanters
Grup 3 Primavera 2018 Primavera 2018 CSIF Futsal Davanters
Grup 3 Primavera 2019 Primavera 2019 CSIF Futsal Davanters
Grup 3 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 CSIF Futsal Davanters

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final