• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Dades personals

Fotografia de Javier Riera Granada
Nom: Javier Riera Granada
Any: 1993
Alçada: 169 cm
Pes: 72 kg
Dorsal: 1
Posició: Porters
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimecres, 17.02.2016 Real MTR 4 - 1 Real Madrid Castilla 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dimecres, 02.03.2016 Real MTR 4 - 3 Quely United 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Dimecres, 09.03.2016 ASG 1 - 2 Real MTR 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dimecres, 16.03.2016 Real MTR 2 - 6 Golden Flights 0 0 0 0 6 0 0 0 0
Dimecres, 23.03.2016 U.D. Delicatessen 3 - 3 Real MTR 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Dimecres, 30.03.2016 Blastoisers FC 2 - 3 Real MTR 0 0 0 0 2 0 0 0 0
Dimecres, 06.04.2016 Real MTR 5 - 1 Matalascañas Z 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dimecres, 13.04.2016 Los Jack Here 5 - 1 Real MTR 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Dimecres, 20.04.2016 Real MTR 2 - 5 Aston Terías 0 0 0 0 5 0 0 0 0
Dimecres, 11.05.2016 Yates Mallorca 6 - 4 Real MTR 0 0 0 0 6 0 0 0 0
Dilluns, 30.05.2016 2 - 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Dilluns, 06.06.2016 3 - 3 0 0 0 0 3 0 0 0 0
Dijous, 09.06.2016 4 - 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
Partits totals 0 0 0 0 38 0 0 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 3 Estiu 2019 Estiu 2019 Jardines Jasa FC Porters
Grup 3 Primavera 2018 Primavera 2018 Avante, centro de día Porters
Grup 3 Primavera 2019 Primavera 2019 Avante, centro de día Porters
Grup 3 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Avante, centro de día Porters
Grup 4 Estiu 2018 Estiu 2018 Avante, centro de día Porters
Grup 3 Primavera 2016 Primavera 2016 Real MTR Porters
Grup 3 Estiu 2016 Estiu 2016 Real MTR Porters
Grup 3 Tardor 2017-2018 Tardor 2017-2018 Avante, centro de día Porters

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final