• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Punts MVP

Pos.   Jugador Equip Punts MVP
1 Mariano Gastón Delrio Mariano Gastón Delrio U.D. Delicatessen 20
- Andrés Vicente 'Llistó' Llistó González Andrés Vicente 'Llistó' Llistó González Cabras FC 20
3 Luís 'Lluís' García Rullán Luís 'Lluís' García Rullán Jandro's Bar 19
- Alex Juan López Alex Juan López Logitravel 19
5 Fco. Manuel 'Manolo' García Mas Fco. Manuel 'Manolo' García Mas Yates Mallorca 17

Gols marcats

Pos.   Jugador Equip Gols marcats
1 Fco. Manuel 'Manolo' García Mas Fco. Manuel 'Manolo' García Mas Yates Mallorca 22
2 Juan José 'Tuti' Moreno Valiente Juan José 'Tuti' Moreno Valiente Bar Cine Club Carlos 19
3 Iyayi Osaheni Iyayi Osaheni Nottingham Prisas F.C. 18
4 Mariano Gastón Delrio Mariano Gastón Delrio U.D. Delicatessen 14
5 Guillermo Muntaner Luna Guillermo Muntaner Luna Aluminios Sanz 12

Penals marcats

Pos.   Jugador Equip Penals marcats
1 Bartomeu 'Tomeu' Adrover Gallego Bartomeu 'Tomeu' Adrover Gallego Sampol 1
- Adrián 'AR7' Rincón López Adrián 'AR7' Rincón López Melicotó Mecànic 1
- Iyayi Osaheni Iyayi Osaheni Nottingham Prisas F.C. 1

Assistències

Pos.   Jugador Equip Assistències
1 Rafael 'Magic' Padillo Romero Rafael 'Magic' Padillo Romero Ipanema 7
2 Fernando 'Zizou' Marín Rodríguez Fernando 'Zizou' Marín Rodríguez Ipanema 6
- Mariano Gastón Delrio Mariano Gastón Delrio U.D. Delicatessen 6
- Alex Juan López Alex Juan López Logitravel 6
- Lucas Leonel Lizasoain Lucas Leonel Lizasoain Bar Cine Club Carlos 6

Gols rebuts

Pos.   Jugador Equip Gols rebuts
1 Nicolás Pérez de la Mora Nicolás Pérez de la Mora Sampol 36
2 Juan Pedro Martinez Maza Juan Pedro Martinez Maza Dardos JM 33
3 Josue Rafael Castello Rojas Josue Rafael Castello Rojas Los Galacticos 32
4 Samuel Do Carmo Melo Samuel Do Carmo Melo F.C. Sa Goleta 31
5 Luca Manuel Beravs Luca Manuel Beravs CSIF Futsal 30

Gols rebuts mitjana

Pos.   Jugador Equip Gols rebuts mitjana
1 Luís  'Luigi' Perea Pau Luís 'Luigi' Perea Pau Bar Cine Club Carlos 3
2 Alberto Bartel Domínguez Alberto Bartel Domínguez Cabras FC 1.78
3 Rubén Cantallops Collado Rubén Cantallops Collado Ice Wave FC 1.67
4 Antonio 'Antoine' Diánez Fernández Antonio 'Antoine' Diánez Fernández Melicotó Mecànic 12
5 Luís García Salom Luís García Salom Árbitro Regalao 6

Gols Pròpia Porta

Pos.   Jugador Equip Gols Pròpia Porta
1 Emilio Ribera Fernández Emilio Ribera Fernández U.D. Delicatessen 1
- Alejandro 'Alex' Bou Martínez Alejandro 'Alex' Bou Martínez CSIF Futsal 1
- José Enrique García Estarli José Enrique García Estarli Dardos JM 1
- Joan Francesc Company Huesca Joan Francesc Company Huesca Ice Wave FC 1
- Miguel  'Carri' Carrió Thomás Miguel 'Carri' Carrió Thomás Impresrapit G.P. 1

Targetes grogues

Pos.   Jugador Equip Targetes grogues
1 Miguel Arbona Gamundí Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 3
- Lluc Solivellas Mulet Lluc Solivellas Mulet Parquesquina FC 3
3 Luís Eduardo Alarcón Font Luís Eduardo Alarcón Font Yates Mallorca 2
- Daniel  'Dani' Alcaide Jiménez Daniel 'Dani' Alcaide Jiménez GD Rehabilitaciones 2
- Alberto 'Okocha' Peña Vallespir Alberto 'Okocha' Peña Vallespir Impresrapit G.P. 2

Doble targeta groga

Pos.   Jugador Equip Doble targeta groga
1 Francisco Morey Tugores Francisco Morey Tugores Parquesquina FC 1

Targetes vermelles

Pos.   Jugador Equip Targetes vermelles
1 Óscar Castro Pérez Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 1
- Miguel Ángel Femenias Comas Miguel Ángel Femenias Comas Árbitro Regalao 1
- Carlos Antequera Piqueras Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 1
- Miguel A. 'Maik' Oliver Aguiló Miguel A. 'Maik' Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 1
- Carlos Steven Tabarés Patiño Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 1

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals