• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Punts MVP

Pos.   Jugador Equip Punts MVP
1 Marcos Emanuel Castro Marcos Emanuel Castro U.D. Delicatessen 9
2 Marcelo Matías Aguirre Boscato Marcelo Matías Aguirre Boscato U.D. Delicatessen 8
- Miguel 'M.Font' Font Rosselló Miguel 'M.Font' Font Rosselló Cholísimos 8
4 Erick 'Espresso de Ávila' Nobel Muñoz Erick 'Espresso de Ávila' Nobel Muñoz Elefantes FC 7
- Iván Ordónez Álvarez Iván Ordónez Álvarez Aki Tamos 7

Gols marcats

Pos.   Jugador Equip Gols marcats
1 José Manuel Pardo Puche José Manuel Pardo Puche Atlético Rafael 12
- Marcos Emanuel Castro Marcos Emanuel Castro U.D. Delicatessen 12
3 Josep  Torres Pons Josep Torres Pons Cabras FC 7
- Erick 'Espresso de Ávila' Nobel Muñoz Erick 'Espresso de Ávila' Nobel Muñoz Elefantes FC 7
5 Jaume Borrás Socias Jaume Borrás Socias Cholísimos 6

Penals marcats

Pos.   Jugador Equip Penals marcats

Assistències

Pos.   Jugador Equip Assistències
1 Alejandro Javier Capone Alejandro Javier Capone U.D. Delicatessen 5
2 Santiago L. Bosero Gómez Santiago L. Bosero Gómez U.D. Delicatessen 4
- Juan  Ballester Peñafiel Juan Ballester Peñafiel Ponso's 4
- Francisco Fernando 'Paco' Amador Bennasar Francisco Fernando 'Paco' Amador Bennasar 500 millas 4
- Daniel López Riutort Daniel López Riutort Fritos Suecos 4

Gols rebuts

Pos.   Jugador Equip Gols rebuts
1 Josep 'Pep' Heredero Pinya Josep 'Pep' Heredero Pinya Habitissimo United 20
2 Carlos Simonet Reina Carlos Simonet Reina Electrostocks 14
3 Janus Cristian Lewandowski Iñigo Janus Cristian Lewandowski Iñigo Pet's Place 11
- Pedro G. Ortega Conde Pedro G. Ortega Conde Tapaybirra C.F. 11
- Rafael García Picón Rafael García Picón La Orden de los Esenios 11

Gols rebuts mitjana

Pos.   Jugador Equip Gols rebuts mitjana
1 Pedro Jose Marin Garrido Pedro Jose Marin Garrido Tapaybirra C.F. 10
2 Mauricio 'Mauri' Valle Saavedra Mauricio 'Mauri' Valle Saavedra Autoescuela Salard 9
3 Pablo Alejandro Ogando González Pablo Alejandro Ogando González Unión Deportiva 7
- José Ramón 'Ramón' Blanco Castaño José Ramón 'Ramón' Blanco Castaño Celta de Vino 7
5 Josep 'Pep' Heredero Pinya Josep 'Pep' Heredero Pinya Habitissimo United 6.67

Gols Pròpia Porta

Pos.   Jugador Equip Gols Pròpia Porta
1 Ángel Vico Matías Ángel Vico Matías Electrostocks 1
- Jordi R. 'Yobo' Álvarez Rebassa Jordi R. 'Yobo' Álvarez Rebassa Aris Saint Nigerian 1
- Alberto Uribe Rodriguez Alberto Uribe Rodriguez Electrostocks 1

Targetes grogues

Pos.   Jugador Equip Targetes grogues
1 Víctor Díez Pozo Víctor Díez Pozo GD Rehabilitaciones 1
- Carlos Fernández Fernández Carlos Fernández Fernández Atlético Rafael 1
- Carlos Gallego Elena Carlos Gallego Elena Aris Saint Nigerian 1
- Sergio 'Brus' García Pardo Sergio 'Brus' García Pardo AC MILÁN 90 1
- Javier Martínez León Javier Martínez León Bar Cine Club Carlos 1

Doble targeta groga

Pos.   Jugador Equip Doble targeta groga

Targetes vermelles

Pos.   Jugador Equip Targetes vermelles
1 Juan José 'Tuti' Moreno Valiente Juan José 'Tuti' Moreno Valiente Bar Cine Club Carlos 1
- Patrick Vilapriño Sangenis Patrick Vilapriño Sangenis La Orden de los Esenios 1

Sancionats

Estiu 2018
Jugador Durada Finalitza
Juan José Moreno Valiente 1 Jornada 6
Patrick Vilapriño Sangenis 1 Jornada 6