• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Punts MVP

Pos.   Jugador Equip Punts MVP
1 Fco. Manuel 'Manolo' García Mas Fco. Manuel 'Manolo' García Mas Yates Mallorca 31
2 Antoni Lluis 'Tuni' Adrover Colom Antoni Lluis 'Tuni' Adrover Colom Sollermar 28
3 Mariano Gastón Delrio Mariano Gastón Delrio U.D. Delicatessen 24
4 Gabriel Cantarellas Albertí Gabriel Cantarellas Albertí Elefantes FC 21
- Juan Ignacio 'Nacho' Dosil Mayol Juan Ignacio 'Nacho' Dosil Mayol Nottingham Prisas F.C. 21

Gols marcats

Pos.   Jugador Equip Gols marcats
1 Fco. Manuel 'Manolo' García Mas Fco. Manuel 'Manolo' García Mas Yates Mallorca 27
2 Antoni Lluis 'Tuni' Adrover Colom Antoni Lluis 'Tuni' Adrover Colom Sollermar 26
3 Miguel Ángel 'Maikel' Márquez Hernández Miguel Ángel 'Maikel' Márquez Hernández U.D. Delicatessen 19
- Mariano Gastón Delrio Mariano Gastón Delrio U.D. Delicatessen 19
5 Aldo Díaz Muñoz Aldo Díaz Muñoz La Roja 18

Penals marcats

Pos.   Jugador Equip Penals marcats
1 Juan  Ballester Peñafiel Juan Ballester Peñafiel Ponso's 1
- Marc 'Positivo' Matas Oliver Marc 'Positivo' Matas Oliver Real MTR 1

Assistències

Pos.   Jugador Equip Assistències
1 Antoni Lluis 'Tuni' Adrover Colom Antoni Lluis 'Tuni' Adrover Colom Sollermar 9
2 David 'Cho' Ramis Luque David 'Cho' Ramis Luque La Tremenda 8
- Carlos Fernández Fernández Carlos Fernández Fernández Jardines Jasa FC 8
4 Mariano Gastón Delrio Mariano Gastón Delrio U.D. Delicatessen 7
- Andrés Vicente 'Llistó' Llistó González Andrés Vicente 'Llistó' Llistó González AC MILÁN 90 7

Gols rebuts

Pos.   Jugador Equip Gols rebuts
1 Rubén González Borrás Rubén González Borrás Sobre Claque 60
2 Michal Emil Marchel Michal Emil Marchel Steauadegrifo FC 49
3 Nicolás Pérez de la Mora Nicolás Pérez de la Mora Sampol 48
4 Daniel 'Danny' Taylor Daniel 'Danny' Taylor FC Pique Blinders 44
5 Juan Pablo García Ávila Juan Pablo García Ávila CD Palma 40

Gols rebuts mitjana

Pos.   Jugador Equip Gols rebuts mitjana
1 Rubén González Borrás Rubén González Borrás Sobre Claque 5.45
2 Daniel 'Danny' Taylor Daniel 'Danny' Taylor FC Pique Blinders 4.89
3 Michal Emil Marchel Michal Emil Marchel Steauadegrifo FC 4.45
4 Nicolás Pérez de la Mora Nicolás Pérez de la Mora Sampol 4.36
5 Luca Manuel Beravs Luca Manuel Beravs CSI-F Futsal 4

Gols Pròpia Porta

Pos.   Jugador Equip Gols Pròpia Porta
1 Baltasar Mateu Moyá Baltasar Mateu Moyá Impresrapit G.P. 1
- Abel  'Eibol' Cánovas Gallardo Abel 'Eibol' Cánovas Gallardo Cabras FC 1
- Javier Martínez León Javier Martínez León Bar Cine Club Carlos 1
- Raúl Gómez Luque Raúl Gómez Luque Sobre Claque 1
- David Navarro García David Navarro García F.C. Sa Goleta 1

Targetes grogues

Pos.   Jugador Equip Targetes grogues
1 Xisco Xamena Sánchez Xisco Xamena Sánchez Cabras FC 4
2 Marcel Nani Marcel Nani Avante, centro de día 3
- Matías Nelson Becchio Matías Nelson Becchio Ipanema 3
4 Luís Eduardo Alarcón Font Luís Eduardo Alarcón Font Yates Mallorca 2
- Marcos Bestard Contreras Marcos Bestard Contreras La Frontera 2

Doble targeta groga

Pos.   Jugador Equip Doble targeta groga
1 Abel  'Eibol' Cánovas Gallardo Abel 'Eibol' Cánovas Gallardo Cabras FC 1
- José Antonio Rodríguez Turpín José Antonio Rodríguez Turpín Shakespeare 1
- Santiago 'Messi' Quetglas Llompart Santiago 'Messi' Quetglas Llompart La Tremenda 1
- Jordi R. 'Yobo' Álvarez Rebassa Jordi R. 'Yobo' Álvarez Rebassa Impresrapit G.P. 1
- Sun-Liang Chen Sun Sun-Liang Chen Sun CD Palma 1

Targetes vermelles

Pos.   Jugador Equip Targetes vermelles
1 Edward Thomas W. Hathaway Edward Thomas W. Hathaway FC Pique Blinders 2
2 Óscar Castro Pérez Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 1
- Marcel Nani Marcel Nani Avante, centro de día 1
- Carlos Antequera Piqueras Carlos Antequera Piqueras GD Rehabilitaciones 1
- Manuel Burgos Vera Manuel Burgos Vera Pet's Place 1

Sancionats

Primavera 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Matías Nelson Becchio Ipanema 1 Quarts de Final
Daniel Carrasco García Sampol 1 Quarts de Final
Jordi T. Vila Pantzikis La Frontera 3 Final i 3r i 4t Classificat