Print 

Dilluns, 03-07-2017 - Jornada 1
1 20:00 h La Roja
4-2
Quely United ACTA report
1 20:00 h U.D. Delicatessen
3-1
Aston Birra ACTA report
1 21:00 h Inter BDP F.C.
0-1
Alavés y No Vuelvas FC ACTA report
1 21:00 h Classics
7-0
Habitissimo United ACTA report
1 22:00 h Esparta de Risa
0-3
Ice Wave FC ACTA report
Dilluns, 10-07-2017 - Jornada 2
2 20:00 h Cabras FC
1-4
U.D. Delicatessen ACTA report
2 20:00 h Alavés y No Vuelvas FC
0-3
La Roja ACTA report
2 21:00 h Aston Birra
1-4
Classics ACTA report
2 21:00 h Ice Wave FC
1-0
Inter BDP F.C. ACTA report
2 22:00 h Habitissimo United
2-5
Esparta de Risa ACTA report
Dilluns, 17-07-2017 - Jornada 3
3 20:00 h Quely United
3-1
Alavés y No Vuelvas FC ACTA report
3 20:00 h Classics
1-3
Cabras FC ACTA report
3 21:00 h La Roja
1-3
Ice Wave FC ACTA report
3 21:00 h Esparta de Risa
4-2
Aston Birra ACTA report
3 22:00 h Inter BDP F.C.
6-1
Habitissimo United ACTA report
Dilluns, 24-07-2017 - Jornada 4
4 20:00 h Cabras FC
1-0
Esparta de Risa ACTA report
4 21:00 h U.D. Delicatessen
3-2
Classics ACTA report
4 21:00 h Habitissimo United
5-2
La Roja ACTA report
4 22:00 h Ice Wave FC
2-2
Quely United ACTA report
4 22:00 h Aston Birra
0-3
Inter BDP F.C. ACTA report
Dilluns, 31-07-2017 - Jornada 5
5 20:00 h La Roja
3-0
Aston Birra ACTA report
5 21:00 h Esparta de Risa
3-5
U.D. Delicatessen ACTA report
5 21:00 h Inter BDP F.C.
2-1
Cabras FC ACTA report
5 22:00 h Alavés y No Vuelvas FC
1-6
Ice Wave FC ACTA report
5 22:00 h Quely United
0-4
Habitissimo United ACTA report
Dilluns, 04-09-2017 - Jornada 6
6 20:00 h Cabras FC
2-3
La Roja ACTA report
6 21:00 h U.D. Delicatessen
4-0
Inter BDP F.C. ACTA report
6 21:00 h Aston Birra
3-1
Quely United ACTA report
6 22:00 h Classics
4-0
Esparta de Risa ACTA report
6 22:00 h Habitissimo United
4-1
Alavés y No Vuelvas FC ACTA report
Dilluns, 11-09-2017 - Jornada 7
7 20:00 h Alavés y No Vuelvas FC
1-1
Aston Birra ACTA report
7 21:00 h La Roja
2-5
U.D. Delicatessen ACTA report
7 21:00 h Quely United
1-5
Cabras FC ACTA report
7 22:00 h Ice Wave FC
9-1
Habitissimo United ACTA report
7 22:00 h Inter BDP F.C.
3-9
Classics ACTA report
Dilluns, 18-09-2017 - Jornada 8
8 20:00 h Cabras FC
2-1
Alavés y No Vuelvas FC ACTA report
8 21:00 h Classics
4-3
La Roja ACTA report
8 21:00 h U.D. Delicatessen
12-1
Quely United ACTA report
8 22:00 h Esparta de Risa
1-2
Inter BDP F.C. ACTA report
8 22:00 h Aston Birra
2-4
Ice Wave FC ACTA report
Dilluns, 25-09-2017 - Jornada 9
9 20:00 h Quely United
0-1
Classics ACTA report
9 21:00 h Habitissimo United
2-4
Aston Birra ACTA report
9 21:00 h Alavés y No Vuelvas FC
3-7
U.D. Delicatessen ACTA report
9 22:00 h La Roja
2-5
Esparta de Risa ACTA report
9 22:00 h Ice Wave FC
0-2
Cabras FC ACTA report
Dilluns, 02-10-2017 - Jornada 10
10 20:00 h Classics
1-0
Alavés y No Vuelvas FC ACTA report
10 21:00 h Cabras FC
2-1
Habitissimo United ACTA report
10 21:00 h Esparta de Risa
1-0
Quely United ACTA report
10 22:00 h Inter BDP F.C.
3-4
La Roja ACTA report
10 22:00 h U.D. Delicatessen
1-1
Ice Wave FC ACTA report
Dilluns, 09-10-2017 - Jornada 11
11 20:00 h Aston Birra
0-4
Cabras FC ACTA report
11 21:00 h Quely United
2-3
Inter BDP F.C. ACTA report
11 21:00 h Habitissimo United
2-5
U.D. Delicatessen ACTA report
11 22:00 h Alavés y No Vuelvas FC
4-3
Esparta de Risa ACTA report
11 22:00 h Ice Wave FC
0-2
Classics ACTA report